Перейти до вмісту

Що відбуватиметься з вашим організмом, коли ви відмовитеся від цукру?

Відмова від цукру – це серйозний крок до міцного здоров’я. Якщо ви приймете це важливе для себе рішення – на вас, можливо, чекає цілий атракціон різних станів. Крім того, вас усюди буде переслідувати цукор. Але результат – вартий зусиль і обмежень!

У вас покращиться сон

Якщо ви споживаєте занадто багато цукру, ваш організм може страждати від безсоння і інших розладів сну, через коливання рівня глюкози в крові. Як тільки ви відмовитесь від цукру у вас з”явиться не тільки відмінний спосіб поповнити запаси енергії, але і покращеться сон.

 

Ви будете працювати продуктивніше

Цукор уповільнює обмін речовин, що призводить до погіршення мозкової активності. Майкл Гротхаус своїм прикладом це підтверджує:

“На восьмий або дев’ятий день я відчув велику зосередженість і ясність, ніж будь-коли в житті. Я став працювати продуктивніше: уважніше слухав людей під час інтерв’ю, точніше вловлював їх слова і міг швидко реагувати на їхні відповіді новими питаннями та ідеями. З такою швидкістю я ніколи ще не працював. Коли я читав книгу або статтю, я вбирав більше подробиць і інформації. Я відчув себе розумнішим”.

Покращиться стан шкіри

Як тільки ви відмовитесь від цукру у вас покращиться стан шкіри. Саме від цукру у нас: набряки, сухість, тьмяний колір обличчя і темні кола під очима. Солодощі крадуть нашу молодість і красу. Відмовившись від цукру, ви помітите, що ваша шкіра стала чистою і гладкою, а обличчя – здоровим і сяючим.

Читайте також: Вплив алкоголю на жіночий організм

Пропаде залежність від їжі

Як доводить досвід, перший час ласуни сильно мучаться: їх мозок голосно і настирливо вимагає нудотного смаку. Але після кількох днів відбувається звикання, і залежність від їжі проходить. Ви більше не переїдатимете, навчитеся ставитися до прийому їжі, як до отримання енергії.

Будувати фігуру мрії стає легше

Коли організм споживає цукор, збільшується виробництво інсуліну. Він, в свою чергу, не дає організму використовувати жир як паливо, в той час як перетворення цукру в жир і збільшення ваги є результатом всього процесу.

Виключивши цукор зі свого раціону, ви позбудетеся від надлишку калорій, а значить, і зайвих кілограмів.

Зникнуть перепади настрою

Коли ви заміните продукти із складом цукру на щось корисне, ваш настрій перестане скакати. Він нарешті вирівняється, а вдень ви будете почувати себе значно бадьорішими.