Перейти до вмісту

Вплив алкоголю на жіночий організм

Вплив алкоголю на жіночий організм

Жіночий організм не пристосований до екстремальних навантажень, до яких належить і алкоголь. При однаковій кількості випитого спиртного в крові жінки його буде міститися в три рази більше, ніж у чоловіка. А це означає, що і виводитися з організму алкоголь буде в три рази довше. Крім того, алкоголь чинить великий негативний вплив на жіночий організм .

Вплив алкоголю на шкіру жінки

Спиртні напої мають сечогінний ефект і тому, організм жінки, яка часто вживає алкогольні напої, швидко зневоднюється. Тому шкіра стає сухою, внаслідок чого починають швидко з’являтися зморшки.

Алкоголь, різко скорочує вміст таких вітамінів, як С і Е, які відповідають, за збереження в організмі речовини – колагену. Колаген – речовина, яка відповідає за молодість і збереження клітин. Отже, якщо жінка випиває, то вона швидко старіє.

У жінки, що вживає алкоголь, з часом шкіра втрачає пружність і обвисає . Якщо на шкірі такої жінки, будуть ушкодження, вони будуть гоїтися набагато довше.

При частому і регулярному вживанні алкоголю, відбувається розширення судин. З часом відбувається закупорка капілярів, клітини організму починають відчувати кисневу недостатність. Одного разу капіляри розірвуться і виникне мікроінсульт.

Читайте також: Користь різних видів чаю

Вплив алкоголю на вагітну жінку

Вживання алкоголю під час вагітності незмінно веде до психічних та фізичних порушень у майбутньої дитини. Крім того, порушується її
розвиток.

Дитина, народжена у матері, що вживає спиртні напої, матиме недостатню вагу, психічну недорозвиненість і порушення уваги.

Вплив алкоголю на годуючу жінку

У дитини обов’язково буде неспокійний сон.
Діти, народжені у матерів, що вживають спиртне, завжди відстають від інших.

Якщо жінка вживає алкоголь під час годування дитини, у малюка може виникнути сильне алкогольне отруєння.
Крім того, що сон дитини неспокійний, він щей нетривалий.

 

Алкоголь руйнує сімейне життя

Спиртне неминуче веде до деградації мозку. Звідси невдоволення, агресія, дратівливість, злість і афективна поведінка, бажання принижувати і заподіювати біль рідним і близьким. Всі ці фактори ускладнюють сімейне життя, ведуть до розлучень.