Перейти до вмісту

Що відбуваються з нашим тілом, коли ми закоханні

Вплив закоханості на організм

Адреналін. Саме через нього перед побаченням відчувається хвилювання. Адреналін змушує нас робити різні дурні речі. Зрозуміло, вони можуть бути небезпечними. Наприклад, саме адреналін змушує нас переживати з приводу того, чому людина не бере трубку. Він штовхає нас на дивні вчинки, які ми не робимо без закоханості.

Окситоцин. Він починає вироблятися в останню чергу, викликаючи почуття довіри між людьми. Саме з нього починають формуватися перші зачатки справжнього кохання.
Ендорфіни. Це гормон радості. З його допомогою людина відчуває себе неймовірно щасливою. Ендорфіни дають відчуття легкості і задоволеності життям.

Читайте також  Через кілька років Ганні розповіли, що Василя вже немає серед живих.

Небезпека закоханості

Проблеми через зміни в гормональному фоні приходять тоді, коли ми на час розлучаємося з людиною. Вченими доведено, що багато людей в період бурхливого початку відносин стають дуже розсіяними.

Закоханість — це дуже сильне почуття, яке вимагає величезних витрат енергії від організму. У такі періоди люди швидко видихаються, попри відчуття щастя. Також у багатьох з нас значно погіршується сон. Згадайте себе — ви не можете заснути, тому що вас переповнюють емоції.

Невзаємна закоханість

В такому разі закоханість може бути дуже небезпечною. Може початися тривала і сильна депресія. Це дуже важкий стан, з яким всі справляються по-різному. Комусь не потрібно робити зовсім нічого, а іншим не допомагає спорт і зміна обстановки і потрібна допомога фахівця.

Коли любов не взаємна, наше тіло відчуває неймовірний стрес. Це може призводити до вкрай негативних наслідків. Можуть з’являтися старі хронічні хвороби, втрачається смак до життя.