Перейти до вмісту

Що їсти аби бути бадьорим

Щоб почуватися бадьоро та енергійно в будь-яку пору року, потрібно додати в свій раціон спеціальні продукти харчування.

Консультанти зі здорового способу життя склали список із простих продуктів, які чудово бадьорять та піднімають настрій.

1. Вода

З настанням холодів багато хто нехтує добовою нормою води. Коли холодно, пити не дуже хочеться, але потрібно. Тому ставте собі нагадування, робіть фруктову воду, намагайтеся, щоб пляшечка з водою завжди була у вас під рукою – використовуйте будь-які хитрощі, щоб випивати достатню кількість води в день.

Адже саме зневоднення організму призводить до втоми, дратівливості, пригніченості, зневіри і навіть депресії.

2. Цитрусові

Лимони, апельсини, мандарини, ківі – всі ці фрукти багаті вітаміном С, які є найсильнішими енергетиками і стимуляторами імунної системи, захищають дихальну і серцево-судинну системи від багатьох захворювань.

Також не забувайте про шипшину і обліпиху – напої з ними відмінно бадьорять і збагачують організм не тільки вітаміном С, але і вітамінами групи В, Е, К і Р.

3.Зелень

Читайте також: Чим корисний яблучний оцет

Зелень містить магній, нестача якого призводить до хронічної втоми і апатії. Плюс до цього зелень є основним джерелом хлорофілу – своєрідного сонячного джерела енергії, який, потрапляючи в організм, викликає неймовірний приплив енергії і сил.

4. Горіхи і сухофрукти

Горіхи містять вітамін В6, який відмінно піднімає не тільки настрій, але й імунітет. А ще незамінну амінокислоту триптофан, синтез якої в організмі призводить до утворення гормону “щастя” – серотоніну.

Сухофрукти багаті всі тим же магнієм, які відповідають за наявність або занепад життєвих сил.

5. Яскраві овочі

Овочі, які мають яскраве забарвлення, містять спеціальні речовини, які покращують мозковий кровообіг. А коли в головний мозок надходить багато кисню, самопочуття і настрій поліпшуються просто “на очах”.