Історії

Щоб жити, треба змінюватись — притча

Щоб жити, ми маємо змінюватись, а цей процес може бути болючим, непередбачуваним та хвилюючим.

Коли в 40 років кігті орла стають довгими та гнучкими, він не може зловити здобич, без якої не існуватиме. Його дзьоб стає занадто довгим і зігнутим, це не дозволяє йому живитись. Пір’я на крилах уже густе й важке, воно заважає йому літати. Тому орел має вибір: голод або довгих 150 днів змін.

Він летить до свого гнізда і довго б’ється дзьобом об скалу, поки той не розіб’ється вщент. Він чекає, поки виросте новий дзьоб, щоб вирвати собі кігті. З новими кігтями йому вже можна вирвати з себе старе пір’я. Після 5 місяців болю та справжніх страждань орел перероджується і може жити ще 30 років.

Читайте також:Він сидів серед дитячих гірок, ховався від дощу. Марія відчула жаль. Підійшла до нього і запросила до свого дому.

Часто для того, щоб жити, ми маємо змінюватись. Іноді нам важко, страшно, боляче, але доводиться ламати себе заради майбутнього, бо по-іншому його може просто не настати. Ми маємо залишати свої негативні спогади, звички і традиції в минулому, ставати вільними фізично і духовно, очищатись як зовні, так і зсередини.