Перейти до вмісту

Щоденні звички, які завдають шкоди нашим ниркам: бережіть своє здоров’я

Існує ряд звичок, які згубно впливають на здоров’я наших нирок:

Недолік сну

Сон є дуже корисним, адже тканини нирок оновлюються саме вночі. Якщо поганий сон, або ви пізно лягаєте і рано встаєте, то процес відновлення проходить не в повному обсязі. Такий режим може порушити роботу нирок.

Алкоголь і куріння

Куріння та алкоголь завдають великої шкоди нашому здоров’ю. Вони погіршують роботу нирок, яким доводиться працювати в потрійну силу, щоб позбутися від потрапивших в організм токсинів.

Багато кофеїну

Кофеїн шкідливий для організму загалом. Він міститься не тільки у каві, а й у безалкогольних напитках. Так, як кофеїн має сечогінні властивості, то він змушує нирки працювати сильніше і створює більше навантаження, як зазвичай.

 Занадто багато білка

З організму зайвий білок виводиться через нирки. Тому коли нирки не справляються з виведенням цих речовин, в них можуть появитися камені.

Читайте також: Коли жінка тяжко захворіла, завжди поруч була її мама, а чоловік цілими днями працював, а після роботи йшов до коханки

Нестача води

Саме з водою з організму виводяться всі шкідливі речовини. Вода просто необхідна для правильної роботи нирок.

Малоактивний спосіб життя

Через сидячу роботу та відсутність фізичної активності в нирках виникають застійні явища. Тому старайтеся робити кожного дня легеньку розминку, щоб відновити циркуляції крові.

Надлишок натрію

Люди, які вживають багато соленого, ризикують заробити чимало проблем зі здоров’ям. Перш за все, це погано відображається на нирках. Зловживання сіллю призводить до порушення водно-сольового обміну, через що нирки можуть не впоратися зі своєю роботою.

Необдумані дієти

Якщо ви бажаєте скинути зайві кілограми, то запам’ятайте, що суворі дієти порушують природний баланс речовин в організмі і негативно впливають на нирки. Вони отримують подвійний удар, так як фільтрують кров з порушеним балансом і не отримують корисні речовини.