Перейти до вмісту

Шкала чоловічих цінностей.

Дуже часто чоловічі цінності  не збігаються з жіночими. Психологи розповіли, про шкалу чоловічих цінностей та де в ній місце для жінки.

Гроші і професія

Чоловіки мріють про хорошу грошову роботу. Це стоїть на верхньому рядку в списку цінностей. Кожен чоловік мріє реалізувати себе в якійсь сфері і заробити багато грошей. Це дуже важливо, тому що з дитинства багатьом хлопчикам кажуть, що вони мають бути годувальниками у родині, повинні досягти чогось в житті.

Без роботи чоловік починає чахнути, втрачати любов до життя і перетворюється в тьмяну тінь самого себе. Коли чоловік не може самореалізуватися, він знаходить розраду на дні пляшки або в якихось гірших місцях.

Соціальний статус

Друге, чого хоче кожен чоловік, — щоб його поважали, цінували і визнавали як найкращого або як одного з найкращих. Чоловік не хоче бути найбагатшим вантажником. Він хоче бути найуспішнішим бізнесменом або спортсменом, політиком або лідером.У статусі чоловік бачить свій щасливий квиток і джерело удачі у всіх інших сферах життя.

Читайте також: Використання солі у побутових цілях.

Дружина і сім’я

Ось ми і підійшли до місця жінки в шкалі чоловічих цінностей. Тут мова не про статевий потяг до неї, а про бажання створити сім’ю, пару. Жінка для чоловіка не важливіша роботи, грошей і успіху, але це не означає, що пошуки супутниці не важливі зовсім. Просто всьому свій час.

Не варто ображатися на чоловіків, адже вони саме так бачать світ. У даному разі завданням будь-якої жінки є прийняття свого місця.