Перейти до вмісту

Скандал у “Дизель Студіо”: керівники проєкту не виплатили зароблені артисткою гонорари її сім’ї

Рідна сестра Марини Поплавської розповіла, як керівники “Дизель Студіо” не виплатили сім’ї зароблені акторкою гонорари після її загибелі. Про це пише “ТСН”

Як відомо, Марина Попласька 2018 року трагічно загинула у ДТП під час останнього туру “Дизель Шоу”.

Сестра Марини заявила, що керівники шоу не виплатили сім’ї зароблені акторкою гонорари, а саме за концерти, що відбулися у Луцьку, Києві та Львові. Крім того, у “Дизель Студіо” не виплатили гонорар Марини за зйомку у серіалі “На трьох”.

“Після загибелі моєї рідної сестри керівники шоу не вважали за потрібне повернути сім’ї чесно зароблені Мариною кошти за чотири концерти, які відбулися у Києві, Луцьку, Львові, а також за зйомку влітку 2018 року в серіалі “На трьох”. Я не знаю точної суми, але розумію, що йдеться про чималу суму”, – розповіла сестра Марини.

Також жінка розповіла, що сім’ї Марії, яка загинула, не виплатили жодну компенсацію з приводу загибелі актриси на робочому місці.

“Про будь-які компенсації з приводу загибелі на робочому місці і говорити нічого. Продюсери шоу влаштували пишні похорони моєї сестри. Економія на безпеці та економія на гонорарах. Немає людини — немає оплати праці. Так що ж виходить? Що фактично ритуальні послуги Марина сама собі і сплатила?Назвати це просто цинізмом — це не сказати нічого.Якщо для адміністрації шоу це норма, то нехай їхні вчинки будуть на їхній совісті, — розповіла жінка.

Крім того, сестра Поплавської також розповіла, що Бланар та Крутоголов анонсували, що нібито відкрито фонди та депозити племінницям Марини Поплавській. За словами сестри, це все брехня, і ніхто не відкривав жодних фондів.

“Водночас керівництво відомого шоу майже щороку анонсує нові сльозливі пісні на згадку про свого колегу, спекулюючи на її пам’яті. Фонди та депозити, нібито відкриті племінницям Марини Поплавській, які пан Бланар, а також пан Крутоголов анонсували на всю Україну, – є відвертою брехнею. Юридично це неможливо”, – додала сестра загиблої Поплавської.

 

Читайте також: Володимир Остапчук вперше розказав та показав, як батько екс-дружини погрожував йому розправою

 

Зазначимо, скандал довкола “Дизель Студіо” розпочався після того, як контентмейкер Микола Федосенков розповів, як йому не виплатили зароблені гроші. Спочатку йому стали недоплачувати значні суми за виконану роботу. А потім взагалі не заплатили. Загалом, компанія винна Миколі майже 45 тис. гривень. Щоправда, 15 тис. компанія таки виплатила.

Микола також розповів, що звертався за допомогою до керівника “Дизель Студіо” Єгора Крутоголова. Втім, той некоректно відповів, що компанія не виплачуватиме всю суму.

“Я розумію, що багато в чому сам винен – що з самого початку дав себе кинути на бабки, поводився як терпіла, заплющував очі на багато, але “Дизель Шоу”, ми що в 90-х?! Чи може взагалі в 90-х х у Росії?! У вас там все ок – кидати людей на чесно зароблені гроші та ще звинувачувати їх у тому, що вони хочуть їх повернути?Ви серйозно вважаєте, що viйна – це форс-мажор, яким можна прикритися і в черговий раз не розрахуватися із співробітниками?” – зазначив Микола.