Перейти до вмісту

Володимир Остапчук вперше розказав та показав, як батько екс-дружини погрожував йому розправою

Відомий ведучий Володимир Остапчук показав, як після його відвертих зізнань про екс-дружину Олену Войченко йому почав погрожувати її батько. Про це пише ТСН

Зазначимо, Сергій Войченко написав Остапчуку у Telegram. Чоловік зазначив, що на Володимира нібито чекає кримінальна відповідальність за ухилення від служби у ЗСУ.

Войченко написав, що судитиметься з ведучим, якщо той “не видалить брехню”. Володимир у свою чергу зазначив, що нікого ні про кого не брехав і попросив чоловіка не чіпати його родину. На що батько екс-дружини Остапчука написав, що “ведучий може прощатися зі своєю кар’єрою”.

“Сергій Войченко, батько моєї колишньої дружини, погрожує мені розправою. Ці бандити безкарно вже багато років залякують людей”, – написав Остапчук.

Володимир підкреслив, що вже подав клопотання до прокуратури. Також ведучий написав, якщо з ним щось станеться, то в цьому винен батько його екс-дружини.

“Я не боюся цих покидьків. Але якщо щось трапиться зі мною – це справа рук Сергія Войченка або його сина Романа, якого, за словами місцевих жителів, випустили на волю. Клопотання до прокуратури вже подано”, – додав Володимир.

 

Читайте також: Бардаш оскандалився своїми пропросійськими заявами щодо України та ЗСУ: треба капітулювати. Розлучення з дружиною

 

До того ж, виявляється, Сергій Войченко вже скоїв напад на Остапчука у 2020 році. Тоді все це задокументували працівники поліції.

“26.07.2020 Сергій Войченко вже чинив на мене напад. Усе зафіксувала поліція. Ви знаєте, що він мені сказав? “Я все порішаю, тільки час витрачаєш”, – додав Остапчук.

Ведучий зазначив, що мовчав три роки, бо боявся за своїх рідних. А єдине, що він хоче, це щоб його родина була в безпеці.

“Тепер ви розумієте, чому я мовчав три роки. Це страшні люди”, – додав Володимир.