Перейти до вмісту

Слова – які вразять вашу половинку

 – Спогади або передчуття близькості

Вистачить фраз наприклад “А пам’ятаєш коханий, як ми сиділи удвох на пляжі в …”, або я представляю себе в твоїх сильних, міцних  руках і просто таю від цього.

 – Фантазії

Чоловіки люблять коли їхні дівчата діляться своїми фантазіями, на цю тему, що їм подобається, як вони люблять і не соромляться. Найголовніше орієнтуватися як любить і хоче ваш коханий, старатеся все робити в міру, щоб викликати, наприклад, злість або огиду.

 – Похвала його фізичних достоїнств

Не обовязково хвалити фізично його, прес, мязи або ж руки. Багато хто любить чути компліменти на рахунок своїх сідниць. Що важливо це – залишатися щирою.  Якщо вам симпатична якась частина тіла вашого коханого то-чому б і не зробити йому комплімент.

Читайте також: Чому потрібно їсти калину: кілька рецептів з калини, які врятують від багатьох захворювань та покращать імунітет

 – Непристойні

Багато чоловіків сильної статі люблять, щоб їм говорили на вушко грубо і різко що-небудь брудне. Но незабувайте, в усіх свій смак.

 –  Особливі слова

Ці слова дадуть зрозуміти вашому партнерові, що ви натякаєте про більше чим обійми і поцілунки. Любимий відчує вашу довіру до себе, і  це спрацює, як ключ запалювання.