Перейти до вмісту

Сніданки, які не приносять користі вашій дитині

Глазуровані пластівці з молоком

По-перше вони абсолютно марні за своєю енергетичною цінністю, по-друге, негативно позначаються на здоров’ї і вазі дитини. Зараз багато дітей страждають через проблему ожиріння. І найчастіше винні у цьому батьки, які годують їх різними солодощами — магазинними соками, мюслями, йогуртами, батончиками.

Солодощі

Оладки з джемом або солодкі пончики не лише не принесуть користі, але й можуть нашкодити дитячому здоров’ю. Через такий ранковий прийом їжі підвищиться цукор у крові і відбудеться викид великої кількості інсуліну. Це означає, що через годину дитина знову захоче їсти, і добре, якщо вона буде вдома.

Білий хліб, зелень, авокадо

Замість бутерброда із зеленню і авокадо робиться бутерброд з сиром та ковбасою, і добре, якщо з хлібом з цільнозернового борошна. Але зазвичай на його місці білий батон. Дієтологи відзначають таку їжу як шкідливу для дитини. Вона не дає ані сил, ані енергії дітям.

Читайте також: Як дізнатися, що вночі приснився віщий сон

Йогурт

Особливо шкідливим є продукт з добавками і тривалим терміном зберігання. Але навіть йогурт гарної якості лікарі-гастроентерологи рекомендують тільки для перекусу. Річ у тім, що він абсолютно не призначений для шлунку дитини. Такий продукт не затримується у шлунку, проходячи транзитом. Шлунок продовжує виділяти усе необхідне для перетравлення продукту. А це є дуже шкідливим.

Дієтологи радять на сніданок дитині готувати вівсяні каші, страви з яєць, різні каші з салатом і шматочком риби або м’яса.