Перейти до вмісту

Як дізнатися, що вночі приснився віщий сон

Як дізнатися, що вночі привидівся віщий сон

Зазвичай він дуже реалістичний і те, що в ньому відбувається, цілком може статися насправді. Також він добре запам’ятовується і у людини є внутрішнє відчуття, яке її підказує, що повинно бути саме так, а не інакше. Тут варто покластися на свою інтуїцію. Якщо сон був хорошим, то це до добрих звісток, а якщо страшним, то це може бути попередженням згори.

Як підсвідомість впливає на віщі сни

У підсвідомість відкладається життєвий досвід, накопичений протягом усього життя. Цей процес, не піддається нашому контролю. Ще один наочний приклад, якщо на когось раптом нахлинули спогади з минулого, це спрацювала підсвідомість. Найчастіше підсвідомість спрацьовує, коли люди сплять.

Що ж стосується віщих снів, тобто версія, що людині допомагає її підсвідомість, наприклад, у неї відклалося глибоко в пам’яті кілька схожих одна на одну життєвих ситуацій, це могло бути у фільмах, книгах, історіях з інтернету, досвіду знайомих і друзів, неважливо, а важливо, що у цих ситуацій був один і той же результат, то цілком ймовірно, якщо людина сама потрапила в подібну ситуацію, її мозок її покаже логічний результат, до якого все йде і це називається віщим сном.

Читайте також: Я приховувала свої грошові надбавки від чоловіка, та відкладала їх на депозит. Тепер розумію, що це було не дарма

Тлумачення віщих снів в соннику Фрейда

Якщо комусь приснилося романтичне побачення, то значить йому не вистачає уваги протилежної статі або ж людина марить про любов, або поглинена любов’ю до іншої людини. Коли комусь привиділося уві сні, що він прийшов на зустріч, а інша людина на неї не з’явився, то це свідчить про те, що у нього є розбіжності з близькими людьми, яких він любить.

Коли людина спить, мозок краще працює над однією конкретною проблемою, коли вона спить, ніж коли вона не спить. Пояснення цієї гіпотези полягає в тому, що коли людина впадає в сон, її мозок концентрується на чомусь одному, а коли вона прокидається її атакує відразу ж рій думок. Треба подумати і про вбрання, і про сніданок, і про дітей, і про тварин, і про чоловіка.

Тому немає нічого дивного, що вирішити певну проблему немає можливості, бо справ море і про кожну з них треба подумати. За логікою з цього випливає, що наші сни можуть підказати нам рішення якоїсь певної проблеми і це можна вважати віщим сном.