Сонячні промені корисні не всім

Існує дуже багато захворювань, які можуть виникати чи загострюватися під впливом сонця і навіть переходити у більш важчі недуги.

До таких недуг належать  вроджені пігментні плями, у людей зі зниженим імунітетом під впливом провокуючих чинників, зокрема й сонячних променів, пігментні плями можуть спричинити виникнення недоброякісних новоутворень. Такі новоутворення на шкірі, які є з народження: родимки, пігментні та родимі плями – у медицині їх називають пігментними невусами, якщо вони розташовані на відкритих ділянках тіла і піддаються впливу сонця, а при цьому імунітет людини слабкий, сонячних променів потрібно уникати. Людям в яких присутні родимки, потрібно звернутися до дерматолога у таких випадах: якщо є зміна форми родимки або вона заважає вам у роботі; якщо родимка болюча, кровоточить; якщо ви не впевнені в тому, що наявне утворення – родимка.

Тако читайте:Ну не готова я бачити свою дівчинку поруч з дорослим мужиком, який у батька їй годиться

Із сонцем повинні бути обережні ті, у кого вітиліго – захворювання характеризується утворенням депігментованих плям. Якщо ділянки з більш світлою шкірою не захищати від сонця спеціальними засобами, на них можуть бути почервоніння і бульбашки, навіть з кров’яним вмістом. Також існує така хвороба, як розацеа, під тривалим впливом сонячних променів стан людини погіршується – це призводить до появлення червоних плям, розширюються дрібні судини на обличчі, шкіра стає червоною. До сонця потрібно ставитись з обережністю людям, які хворі на псоріаз.