Перейти до вмісту

Сподіваюсь, це була разова ситуація, але якщо наша сусідка не вгомониться і в подальшому, тоді вже втручуся я.

Я домогосподарка. Забезпечує нас з донькою чоловік. Ми частенько гуляємо вдвох – Анечка і я. Буває приєднується моя подруга Віра з сином Вовчиком. Вона працює перукарем та сама виховує сина.

Одного дня, ми залишили дітей гратися в пісочниці, а самі сиділи неподалік. Обговорювали наше життя, захоплення і спокійно пили каву. За цими балачками, не помітили, як до наших дітей приєднався ще сусідський розбишака Максим. Якийсь час, все було добре, а потім ми почули крики. Щось діти не поділили.

Вова не хотів ділитися іграшками, тому Максим почав репетувати. Він кидався своїми машинками та словами ображав наших дітей. Ми вирішили не втручатися, адже дітей потрібно змалечку вчити відстоювати себе. Моя подруга була такої ж думки. Але тут прибігла Оля, мама Максима. Ефектна білявка в дорогому одязі. Вона почала кричати на Вову.

– Твоя мати тільки гуляти вміє та з подружками теревенькати! Взагалі манерам не вчить! Вона тобі казала, що іграшками потрібно ділитися?!

Я вже хотіла підійти, але подруга стримала мене.

– Олено Михайлівно, ми вас дуже поважаємо, – неочікувано для мене, почала говорити моя Анечка, – але ви поводите себе, як базарна бабка!

Олена на хвилинку задумалася, а потім знов продовжила свою тираду:

– Від нагуляної дівки не збираюсь нічого слухати! Тебе як виховують?! Твоя мати тільки по мужикам вміє ходити! Дитиною взагалі не займається!

 

Читайте також Заливний пиріг з грибами

Не встигла я хоч щось зробити, як моя маленька відповіла:

– Виховують мене добре, тому я вмію розмовляти з людьми. А от вам трішки виховання не вистачає. Почитайте книжки, може станете культурніші.

Олена більше нічого не говорила. Вона мовчки забрала свого сина. Напевно, не дуже приємно, коли тебе вичитує дитина. Ми своїх дітей похвалили. Без хамства і агресії вирішили конфліктну ситуацію. Я пишаюсь своєю Анечкою. Будуть з неї люди. Подруга посміялася. Каже: «Виховую сильну дівчину. За свого Вовчика вона спокійна».

Сподіваюсь, це була разова ситуація, але якщо наша сусідка не вгомониться і в подальшому, тоді вже втручуся я.