Перейти до вмісту

Сподіваюся у мене вийде з нею поговорити. Все-таки ми одна сім’я і в майбутньому нас чекає багато труднощів.

Моя дружина не розуміє, що у житті треба вміти економити, а особливо у не прості часи. Я розумію, що Катя чекає дитину і у неї зовсім інші зараз відчуття, але це не привід для того, щоб витрачати наші останні гроші. Незабаром все нормалізується, і ми почнемо жити так, як і раніше, я вірю, що ще буде свято і на нашій вулиці.

Можливо я часами не правий з нею. Але всі ці нікому не потрібні покупки мене виводять з себе. І саме, що найбільш мене пригнічує, це те, що придбані Катериною речі нікому не потрібні і часто лежать без застосування.

У мене була думка забрати у дружини карту, але не хочу псувати із нею відносини, адже щиро її кохаю.

Читайте також: Простий салат з моркви на зиму!

Мій батько дуже часто мені каже, що просто потрібно змиритися з її витратами. Їй же необхідно змиритися з тим, що у неї зараз непростий період і вона продовжить робити це несвідомо, навіть якщо буде намагатися контролювати себе. Це напевно єдиний варіант, який зараз може принести спокій в нашу сім’ю.

Можливо, мені дійсно варто його послухати. Все-таки вони багато пережили та побачили в житті з моєю матір’ю і саме їх приклад надихає мене, коли я думаю про сім’ю.

Так чи інакше, але сподіваюся у мене вийде з нею поговорити. Все-таки ми одна сім’я і в майбутньому нас чекає багато труднощів, які не можна буде вирішити звичайними суперечками між собою, а потрібно всі життєві труднощі та негаразди долати разом. Виховання дітей ніколи не буває легким.