Перейти до вмісту

Способи застосування аспірину в саду, побуті і на городі.

Ацетилсаліцилова кислота. З її допомогою збивають високу температуру, знімають біль і запальний процес, розріджують кров. Але аспірин можна використовувати не лише в медичних цілях, а й в побуті, в саду і городі.

Як можна використати аспірин  в господарстві, в саду і городі?

Поліпшити приживлюваність, прискорити укорінення і запобігти появі деяких захворювань допоможе підгодівля розсади аспірином. Для цього в 2-х літрах води розчиняють 1 таблетку, отриманим складом проливають ґрунт, обприскують зелену масу раз в 3-4 тижні.
Городні культури, які страждають від високої вологості під час дощів, можуть вразитися грибковими хворобами. Щоб цього не сталося, їх поливають під корінь і обприскують розчином ацетилсаліцилової кислоти. У 10 літрах води розчиняють 3 таблетки, після чого відразу використовують засіб.
Зрізані на клумбі квіти, або подарований букет, швидко втратить свіжість і зів’яне, якщо не додати в воду подрібнену таблетку ацетилсаліцилової кислоти. При цьому міняти воду і додавати заний препарат бажано раз в 1-2 дня, щоб квіти якомога довше зберігали свіжість.
Робота в саду і городі, вечірній відпочинок на ділянці часто супроводжується неприємним явищем — укусами мошок, комарів, а іноді і ос, бджіл. Швидко зняти свербіж, набряклість допоможе кашка, приготована з води і лікарського засобу. Потрібно лише подрібнити його, додати 1 столову ложку води, ретельно перемішати, нанести на уражені місця на пів години. Одночасно варто випити і препарат від алергії.

Читайте також: Яке рішення прийняти, якщо вас зрадили.
Консервування врожаю — щоденна літня процедура для багатьох господинь, адже на зиму потрібно заготовити помідори, перці, огірки, різні соуси і варення. При цьому найчастіше консервація псується через кілька днів. Щоб заготовки не зіпсувалися завчасно, варто додавати в кожну 2-3-х літрову банку ацетилсаліцилову кислоту.
Перед процедурою висадки розсади, висівання насіння доводиться проводити знезараження ґрунту, в якому кишать шкідливі мікроорганізми. Робити це теж можна за допомогою аспірину. У 8 літрах води розчиняють 3 таблетки, ретельно проливають кожен сантиметр городу.
Отож  варто завжди тримати в аптечці запас аспірину.