Щоби уникнути тяжкості в шлунку і поганого сну, а головне, не набрати зайвої ваги, вибирати продукти для вечері треба з розумом. І звичайно ж, не забувати про розумних розмірах порцій.
Ось приклад декілька страв на ніч, які не нададуть шкоди для вашої фігури:
1. Страви з яєць
Це джерело повноцінного білка, що містить незамінні амінокислоти. Вони досить швидко створюють відчуття насичення. Кращий вибір — яйця Бенедикт або просто зварені круто. Омлети і яєчня також підійдуть для вечері, але за умови, що готувати їх будете без масла чи з мінімальним його кількістю.
2. Сир, виноград та горіхи
Невелика порція сиру «потягне» всього на 100 ккал, але принесе купу задоволення і користі у вигляді триптофану, білка і казеїну. Вважається, що останній здатний навіть прискорити метаболізм на наступний день, якщо вживати його перед сном. Кілька виноградин, багатих мелатоніном, теж підуть на користь сну.
3. Індичка
Для тих, хто любить «серйозніше», можна порадити індичку — справжнє джерело триптофану і корисного білка. Причому саме їй, а не курці варто віддати перевагу — вона засвоюється легше. А на гарнір варто вибрати щось легке і смачне. Наприклад, гарбузове пюре за цим рецептом.
Читайте також: Гігієнічна помада має ряд властивостей, про які жінки навіть не здогадуються
4. Хумус
Основа страви — нут, багатий вітаміном В6, який, у свою чергу, важливий для синтезу мелатоніну. Краще додаток для цього насиченого східного блюда, якщо вирішили перекусити вночі, — палички, огірки, цукіні і моркви.
5. Кукурудза
Вибирати для пізнього перекусу слід не консервовану, а варену кукурудзу. Вона здатна виводити надлишки холестерину з організму та гальмувати накопичення жирових запасів. Пам’ятайте, що не варто як слід «присмачувати» свій вечеря вершковим маслом і сіллю.
6. Риба
Для пізніх вечерь краще віддати перевагу білій рибі. Можна, наприклад, вибрати багату поживними речовинами тріску. Або камбалу — міститься в ній метіонін славиться вмінням розщеплювати жири.