Сучасна повчальна притча про гнів

Дівчина сиділа в залі очікування в аеропорту. Її рейс знову перенесли, а отже доведеться тут провести ще декілька годин. Вона сходила в магазин та придбала книгу і невеличку коробочку печива, вмостившися на крісло, вона занурилася в читання. Одразу біля неї був порожній стілець, де дівчина поклала пачку з печивом, а на наступному кріслі сидів чоловік, який теж щось уважно читав. Вона надломила собі кусочок печива, чоловік зробив теж саме! Її це обурило, але вона вирішила промовчати. Кожного разу, коли вона діставала собі печиво, чоловік вчиняв аналогічно. Скандал вона влаштовувати не хотіла, оскільки аеропорт був переповнений людьми.

Коли залишилося лише одне печиво, вона з презирством подумала: «Ну і що цей нахаба буде тепер робити?».

Читайте також Чому кішки люблять спати на людях?

Чоловік взяв акуратно печиво, розламав його навпіл та простягнув одну частинку дівчині. Це вже була крайня межа, такого зухвалого вчинку вона ще не бачила. Вона швиденько зібрала всі свої речі та пішла. Пізніше, коли вона вже сіла в літак та відкрила сумочку, щоб покласти свою книгу, помітила, що її коробка печива знаходилася весь час тут…

Тепер вона усвідомила, що людна, яка її так дратувала в залі очікування весь час люб’язно ділилася з нею печивом, абсолютно без гніву та злості, просто так. В той момент їй стало дуже соромно, але вже нічого не можна було змінити.

Перед тим як гніватися, подумайте, можливо в даній ситуації неправі саме ви…

facebook