Перейти до вмісту

Сучасна відьма.Яка вона?

Відьми існували протягом усієї історії людства. Їх назва походить від слова «відати» – тож відунами та відьмами називали тих, хто мав недоступні для більшості знання, передусім езотеричні, магічні.

У давні часи до відьом зверталися за лікуванням та порадами (вони вміли передбачати майбутнє). Також до них йшли, аби позбутися ворогів – відьми можуть накликати хворобу й навести прокляття.

З прийняттям християнства відьми були оголошені ворогами церкви. Їх виганяли з міст і сіл, часто навіть спалювали чи топили.

Тож до недавнього часу відьми приховували свої вміння та таланти, аби не загинути у вогні чи воді, а прості люди вчилися розпізнавати відьму. У середньовіччя побутувала думка, що відьма обов‘язково має маленького хвостика, але це звичайний забобон.

Читайте також Під якими знаками Зодіаку народжуються відьми

У наш час ставлення до відьомства дуже змінилося. – Зараз відьми зовсім не приховують магічних здібностей, навіть пишаються ними й активно всім про це повідомляють. Вони дають оголошення, де починають перераховувати численні регалії, титули, звання, таким способом намагаючись приманити клієнтів і заробити грошей. Але це все гріх, і за це доведеться розраховуватися не лише самій відьмі, але й її нащадкам.

Сучасні відьми не псують худобу, не викликають грози чи бурі, але вони маніпулюють людьми. Відьма обожнює бути в центрі уваги.

Але вона не може щиро полюбити, і провокує конфлікти. Такі жінки руйнують кар’єри, розбивають сім’ї.

Навіть у старшому віці відьми не втрачають свого загадкового ореолу. Вважається, що у сучасної відьми дуже проникливий і загадковий погляд.

Відьма ніколи ні в чому не сумнівається, ні про що не шкодує і намагається за- вжди мати чудовий вигляд.

Ну, такі ознаки можуть підійти багатьом «роковим» жінкам…

Зрозумійте одну річ: відьма інколи навіть не знає, що вона відьма. Якщо їй бабуся чи мати не сказали про відьомську спадковість, вона житиме у невіданні і робитиме зло несвідомо.

Чи є все-таки безумовні ознаки, за якими можна 100-відсотково розпізнати відьму?

Дуже показова реакція на відьму домашніх тварин та немовлят. Якщо ваша киця, наприклад, завжди ховається від гостей, а до когось раптом вибігає, стрибає на коліна чи треться об ноги – так і знайте: відьма. Теж саме при зворотньому ефекті – якщо ваша тваринка радо зустрічає гостей, а чийсь прихід викликає у неї стрес, то перед вами також відьма.

Так само спостерігайте за реакцією немовлят – якщо дитина з усіма боязка, то до відьми вона потягне зі сміхом рученята. Або, навпаки, дитина дружелюбна з навколишніми, але відьми злякається. Це пояснюється тим, що тварини (особливо коти) й немовлята дуже чутливі до потужної енергетики людей. Якщо ця енергетика позитивна – вони тягнуться до таких людей, якщо негативна – лякаються.