Перейти до вмісту

Суд перерахував мої доходи й врешті прийняв рішення про скорочення аліментів на 15%.

З Людою ми розлучились, коли доньці ледь виповнилось десять років. Я залишив їм усі заощадження та трикімнатну квартиру, а сам переїхав жити на орендовану.

 

Стосунки з колишньою дружиною у нас залишились нейтральні, тому з донькою Анею я без проблем бачився двічі на тиждень. Ми часто їздили у подорожі на декілька днів, ходили у кіно чи просто гуляли. Усі свої кошти я витрачав на подарунки доньці: придбав їй телефон останньої моделі, хороший ноутбук та дорогий одяг. У нас були чудесні стосунки. Коли я вдруге одружився, то Аня відразу прийняла мою дружину. Вони часто проводили разом час і Аня навіть довіряла їй свої таємниці.

 

Декілька місяців тому я вдруге став батьком — у мене є син. Я був безмежно щасливий, але вже незабаром зрозумів, що моїх доходів тепер недостатньо для утримування відразу двох дітей. Спершу я намагався знайти підробіток, але дружина дуже засмучувалась, бо тепер я з’являвся вдома тільки, щоб переночувати. Врешті я прийняв рішення поговорити з Людою про незначне скорочення аліментів. Я зовсім не хотів тікати від своїх обов’язків та лишати Аню без грошей, таке рішення було тимчасове, поки я не знайду більш високооплачувану роботу. Проте Люда сказала, що ні за що не погодиться на таке.

Я був змушений попросити про допомогу свого друга адвоката. Суд перерахував мої доходи й врешті прийняв рішення про скорочення аліментів на 15%.

 

Читайте також Колір яблук виявилося здатен впливати на їх корисні властивості

Спершу я зрадів такому рішенню, адже тепер я спокійно міг розрахувати свій бюджет і не потрібно було з ранку до ночі пропадати на роботах. Проте Людмилу таке рішення суду зовсім не порадувало і вона заборонила мені спілкуватись з донькою. Аня тепер навіть на телефонні дзвінки не відповідає і не відомо, що взагалі Люда могла їй про мене наговорити. На мої спроби побачити доньку я лише чую відповідь «Нізащо! У тебе тепер є син та нова дружина, а до моєї доньки й близько не підходь!»