Історії

Свекруха не пішла на весілля доньки і з того моменту вони перестали спілкуватися.

Сестра мого чоловіка розлучилась, і не бажаючи повертатися до батьків, вона попросила мого чоловіка прихистити її.

У нас двокімнатна квартира, дітей поки немає, і чоловік не знайшов причини відмовити. Хоч з сестрою вони останнім часом і спілкувалися рідко, але не чужі люди ж.

До того ж вона запевнила нас, що це всього на пару місяців, поки знайде квартиру.

До батьків вона не захотіла їхати через давню сварку. Свекрусі відразу не сподобався її кавалер, і вона намагалася відрадити доньку від весілля з ним. Аня не слухала свою матір, адже вона нарешті знайшла чоловіка своєї мрії, і зробила все по своєму.

Свекруха не пішла на їх весілля і з того моменту вони перестали спілкуватися. І до сих пір сестра чоловіка вважає, що вона була права, навіть якщо в результаті вони розлучилися.

Через три дні після її переїзду до нас, я вже почала розуміти, що це було поганою ідеєю. Аня старше мого чоловіка всього на два роки, але робила з себе саму розумну і головну.

– А чого у вас такий бруд в будинку? Нехай твоя дружина прибере. – сказала вона моєму чоловікові на третій день, причому при мені.

– Взагалі-то я тільки на вихідних прибирала і в будинку чистота.

– Це ти називаєш чистотою? У вас же розкидане все.

– У нас все так, як нам потрібно.

Чоловік явно не хотів брати участь в цій розмові, тому просто пішов в кімнату. Коли я прийшла до нього, він попросив потерпіти його сестру.

– Ти ж розумієш, у неї зараз непростий період. Її тільки кинув чоловік, з яким вона хотіла бути все життя.

Кожен день я помічала, що сестра чоловіка облаштовує в квартирі все під себе. Переставляє речі як захоче, починає командувати моїм чоловіком.

Одного разу я прийшла додому, і побачила перестановку в кімнаті, куди ми поселили Аню. Було пересунуто шафу, ліжко, навіть телевізор на іншу стіну. Я відразу пішла до чоловіка, розбиратися.

– А як твоя сестра сама все це зробила? Вона хоч дозвіл запитала?

– Так вона мене і попросила все це зробити. Я відпросився з роботи вдень, і ось.

– Тебе щось не влаштовує ? – почувши нашу розмову, підбігла Аня.

– Так, мене не влаштовує перестановка. Ти у нас начебто через потреби живеш, тимчасово. Тобі ніхто не дозволяв робити перестановку.

– Мені в тебе дозволу спитати потрібно було? Квартира мого брата, а ти мені ніхто! – з усмішкою сказала вона.

– Я дружина твого брата, яка змушена терпіти тебе. Ти або ведеш себе нормально, або можеш шукати де жити далі.

Читайте також:Ми з сестрою все більше віддалялися від матері і не хотіли з нею спілкуватися. Вона любила тільки свого синочка, а на своїх онуків їй було начхати.

Чоловік під час нашої розмови пішов на кухню, зробивши вигляд що йому подзвонили. Мене така поведінка його сестри взагалі не влаштовувала. Я все розумію, але грубіянити то не потрібно. Тим більше тим, хто і так тебе терпить.

Після бурхливої ​​розмови з Анею я пішла до чоловіка, і сказала йому, що готова терпіти її до наступного закидону. Далі або вона піде, або я. Він все зрозумів і, мабуть, поговорив з нею.

Зараз його сестра все ще живе у нас, але, на щастя, вже не поводиться так нахабно і зухвало, як раніше. Не знаю вже що конкретно їй сказав чоловік, але спокій знову запанував у нашому домі.