Перейти до вмісту

Свекруха не злюбила мене з перших днів знайомства. Все почалося з імені. Свекруха хотіла, щоб ми назвали дочку Наталя, на її честь. Я не хотіла, оскільки у мене теж є мама, то чому б не назвати на її честь – Олею?

З чоловіком ми одружені уже 17 років , але моя свекруха не злюбила мене з перших днів знайомства. Постійно постійно старалася нас розлучити з Максимом, адже вважала, що її синові не потрібна така жінка, як я. Чоловік намагався не слухати її та не піддаватися на її провокації.

Відразу після весілля вона почала вказувати нам, який ремонт зробити у квартирі, які меблі та техніку купувати. Наталя Дмитрівна втратила чоловіка досить рано, тому Максима вона виховувала сама. Намагалася віддати йому все найкраще. На квартиру вона заробила самостійно, їздила працювати до Італії.

Я не була в захваті від ентузіазму та наполегливості свекрухи. Я прихулася до її порад до пори до часу. Мої нерви здали, коли через два роки після одруження у нас появилася донечка. Я твердо вважала, що тут свекруха взагалі не має жодного права втручатися, адже це наша дитина. Про квартиру з нею я нічого не говорила, оскільки це вона її нам подарувала.

Читайте також: Чоловік останнім часом дуже змінився. Якось синові зробив таке грубе зауваження, що я навіть не могла подумати, що він так може говорити до власної дитини. Тоді син відразу запитав у тата, чому він став таким злим, а чоловік крикнув йому покинути кімнату

Все почалося з імені. Свекруха хотіла, щоб ми назвали дочку Наталя, на її честь. Я не хотіла, оскільки у мене теж є мама, то чому б не назвати на її честь – Олею? Але Максим мене вмовив назвати дитину, як як просить його мама і я погодилася.

Але на цьому свекруха не зупинилася. Вона почала настирливо нав’язувати свою думку з приводу вибору дитячого одягу, ліжечка та хресних батьків. Цього разу я не витримала і сказала свекрусі все, що думаю про неї. З того часу ми з нею так і не спілкуємось.

Максим з дочкою їздить сам у гості до свекрухи, тому що не дуже хотів, щоб наш конфлікт продовжувався. З того часу пройшло уже 15 років, наша дочечка стала дорослою, але стосунки зі свекрухою лишилися такими ж.

Нещодавно свекруха тяжко захворіла. Вона потратила на лікування усі свої гроші, але результату не було. З часом вона втратила зір і майже нічого не бачить. Максим вважає, що ми повинні допомогти мамі. Якось він запропонував мені піти з роботи та доглядати за нею.

Я прекрасно розумію, що ми не можемо залишити свекруху в такому стані напризволяще, але чому я маю цілими днями сидіти з нею. Коли я починаю згадувати, як вона нам псувала життя, то стає моторошно. Я не можу полюбити цю людину …