Перейти до вмісту

Свекруха повісила на нас свій кредит

Моя  свекруха вирішила відкрити бізнес. Мовляв, на пенсію вийшла, вдома нудно, робити нічого, грошей не вистачає, а півжиття швачкою пропрацювала, і вирішила вона, що буде на замовлення шити людям речі.

Ну, думаю, добре, а нам то що зараз це розповідати? Ради чого хоче? Але немає, грошей і хоче.

Кредит їй не дають, тому що у неї погана кредитна історія, попросила сина взяти на себе, а з прибутку від шиття гаситиме його, і нам бонусом на дітей буде речі шити.

Ну ладно, чоловік погодився, взяв їй машинку (та не аби яку, вона вибрала майже найдорожчу, стіл спеціальний). Весь кредит обійшовся в 38 тисяч, попали на 12 місяців. Свекруха ще говорила, бери на 6, я розрахуюся. Слава Богу взяли на 12.

І ось вже як 4 місяці ні копійки не дала нам зі свого бізнесу.

Те каже, кому-то пошила в борг, їй не віддали грошей, сама вона в мінусі бідна залишилася, потім у неї спина боліла довго сидіти замовлення не брала, потім просто ніхто не замовляв нічого. Загалом, постійні відмазки.

Я зрозуміла, що їй просто не хочеться цим займатися. Перегоріла підприємниця. Так і гасила б свій кредит, але вона ж його не платить!

Каже, їй пенсії не вистачає на життя, не те що ще кредит платити. Раз за все тисячу дала, і все. А платіж по 4 з копійками.

Читайте також: Віка шукала вихід з глухого кута і душевний спокій. І не помічала, що поруч підростає дочка, якій дуже потрібна її любов і турбота.

Чи ж варто їй навіть ні грама. Кожен день в гості ходить, обов’язково чай попити сяде, хоч хліб з варенням до чаю, і до вечері дочекається поки чоловік прийде, ще й повечеряти з ним може, потім додому до себе відправиться.

Ми «в шоколаді» живемо. Один чоловік оре як проклятий на двох роботах, я сиджу вдома з двома маленькими дітьми, не працюю. До слова, дітям вона навіть по хустинки так і не пошила.

У самих іпотека. Після іпотеки, свого кредиту і тепер ще і її кредиту на їжу у нас на всіх залишається 6-7 тисяч. На сім’ю з 4-х чоловік. Сидимо на одних макаронах. А їй одній пенсії мало. Егоїстка.