Перейти до вмісту

Свекруха усе своє майно вирішила переписати на дочку. Але я вважаю, що так поступати не справедливо, окрім доньки у неї є ще і син

У шлюбі з Анрієм ми уже 5 років. Живемо в злагоді, конфліктуємо дуже рідко. Якщо ж і виникають якісь протиріччя, то розмовляємо, щоб досягти якогось компромісу.

Спершу більше заробляв він, а згодом у нього стали виникали фінансові труднощі, щоб забезпечити нас необхідним я брала додаткові зміни. Важкий був період, однак ми його пережили, і зараз знову працюємо вдвох. Єдиним мінусом є те, що живнмо на орендованій квартирі, щоб купити свою, у нас не вистачає коштів. Це дуже засмучує нас з Андрієм.

Дітей вже хочемо, але спершу хочемо відкласти грошей, щоб придбати власне житло. Я приїхала до обласного центру з іншого містечка, а мій чоловік місцевий. В його батьків є декілька квартир, однак вони не думали давати щось своєму сину. Батьки Андрія “зайву” квартиру здали в оренду, бо їм не вистачає пенсії. На це житло я не зазіхала, адже розумію, що з пенсійних коштів прожити важко, а там вони мають непоганий додатковий дохід. Однак згодом свекри розповіли, що цю квартиру будуть переписувати на доньку.

Читайте також: Новорічний мандариновий пиріг

Андрія це образило, але він нічого не сказав, щоб не конфліктувати з батьками. Я теж спершу намагалася закрити очі, однак такого пробачити не змогла. Сказала свекрусі, що так поступати не справедливо, окрім доньки у неї є ще і син. Вони у відповідь стали мені говорити, що я корислива людина і думаю лише про гроші і про себе, і сказали, що я можу до них більше не приходити, поки не вибачусь за свої слова.

Коли Андрій дізнався про мою розмову з свекрухою, то сказав, щоб я не пхала свого носа туди, ще й образився на мене. Сказав, що він сам всього досягне, і якщо рідні вирішили не ділитися нерухомістю, то це їхнє рішення.

Андрій неодноразово говорив мені, що я маю попросити вибачення у його мами. Але за що? Хіба це я так несправедливо вчиняю зі своїми дітьми?