Перейти до вмісту

Свекруха звинувачувала мене в тому, що я не пройшла тест на ідеальну дружину і не хочу дбати про її сина. З Данилом ми розійшлися, але зараз я дуже щаслива, що все так сталося

З Данилом ми зустрічалися 3 роки. Я його дуже сильно кохала та мріяла стати його дружиною. І ось цей день настав, Коханий зробив мені пропозицію, і я звісно погодилася. Для весілля нам потрібно було ще трішки назбирати грошей, тому ми запланували його на наступний рік, а я повністю занурилася в роботу за цей період.

Одного літнього вечора, коли Данило прийшов з роботи, саказав, що його мама купила йому квитоки на море. Ну це мене трішки збентежило і геть не входило в наші плани. Чому я маю працювати в день і в ночі, щоб відкласти гроші на весілля, а він буде їхати відпочивати на море?

Тоді я пояснила коханому, що зараз не час для відпочинку, адже нам потрібно кожну копійку відкладати в сімейний бюджет. Та й на роботі я не зможу взяти відпустку. “І що тепер робити? Мама уже оплатила відпочинок, я не хочу її ображати. Може тоді я сам поїду?”. Мене це дуже розізлило і я з нервів крикнула, що може їхати куди хоче та з ким хоче.

Читайте також: Мама зятя відразу не злюбила. Тому разом з вітчимом сказали, що не будуть жити з чужою людиною під одним дахом. А згодом я дізналася, що у моїй квартирі живе дочка вітчима з дитиною, а ми з коханим, маючи свою квартиру, маємо жити на орендованій

У той момент я зрозуміла, що мій коханий справжній мамин синочок. Він завжди робив те, що говорила йому свекруха. Навіть в той час у мене була квартира, але мама не захотіла відпускати свого синочка, і ми мусіли переїхати жити до неї.

Данило все ж таки поїхав на море, а я вирішила довго не сумувати та приділити час собі: погуляти з подругами, книжку почитати чи подивитися фільми. Все було б добре, якби не свекруха. Суботнім ранком я солодко спала, поки свекруха не забігла в кімнату з криками “Скільки можна спати, давай вставай вже”.

Того дня свекруха запланувала зробити маленький ремонт у нашій кімнаті, поки Данило відпочиває. З самого ранку пішла в магазин, придбала шпалери на свій смак й просто поставила мене перед фактом. «Ви хочете, щоб я вам допомогла зробити ремонт, поки Данило відпочиває на морі?”. “Ну звісно, а тобі, що не хочеться порадувати чоловіка?”.

Я відмовилася і тоді почалося … Свекруха звинувачувала мене в тому, що я не пройшла тест на ідеальну дружину і не хочу дбати про її сина. Стала говорити мені, що зробить все, щоб Данило мене покинув. Після цих слів, я просто зібрала речі та поїхала до своїх батьків.

Коли Данило повернувся додому, то відразу накинувся на мене з претензіями. “Як ти так можеж? Ти чого мамі не допомагаєш?

Тоді я зрозуміла, що я не готова до такого життя. З Данилом ми так і не помирилися, а згодом зустріла справжнього чоловіка. Ми відгуляли чудове весілля та згодом станемо найкращими і найщасливішими батьками …