Перейти до вмісту

Свого чоловіка я вперше побачила на його весіллі – це було кохання з першого погляду, і при цьому взаємне

Здобувши вищу освіту, я пішла працювати у юридичну компанію. Це робота мені дуже подобалася, у нас був дружній та веселий колектив. Пропрацювавши 4 місяці, співробітниця, з якою ми були у хороших стосунках, запросила мене на своє весілля. З її нареченим я не була знайома, але запрошення прийняла.

На весілля були запрошені і інші дівчата з роботи, томи ми зібралися разом та пішли на свято. Ми трошки запізнилися, прийшли, коли уже всі гості сиділи за столом. Зал був дуже гарний та й гості усі такі привітні.

Коли я побачила нареченого, у мене коліна затремтіли. Це було кохання з першого погляду, і при цьому взаємне. Я цілий вечір дивилася на нареченого, не могла себе контролювати, а тому я вирішила бігти додому о десятій вечора, від гріха подалі.

На наступний день біля роботи я побачила Ігора, хоча не розуміла, що він тут робить, адже його наречена, тепер уже дружина взяла відпустку після весілля. Він підійшов і схопив мене за руку, потягнув в машину. Без розмов він поліз цілуватися, а я не стала відмовлятися. Так ми опишилися у мене вдома, і того вечора у нас все сталося …

Читайте також: Я переживаю за сестру, адже її чоловік знайшов собі подружку старшу від нього. Бере її у спільні поїздки, оплачує їй все, ще й каже дружині, що вона прислухалася до порад його знайомої …

Він сказав, що розлучиться, і переїде жити до мене. Своєї обіцянки він дотримався. На наступний день, він поговорив з дружиною, зібрав речі та переїхав до мене. Що він їй говорив і пояснював, я не знаю, і не хочу знати.

Згодом ми відгуляли уже наше з Ігором весілля, і відразу купили собі нову спільну квартиру. Після цієї ситуації, мені довелося звільнитися з роботи, адже ви навіть не уявляєте, скільки нехороших слів я почула на свою адресу.

Ми ніколи не обговорювали з чоловіком його першу дружину, тому де і як вона живе, я незнаю. Головне, що у нас все добре, скоро ми станемо батьками і нашому щастю немає меж …