Перейти до вмісту

Я переживаю за сестру, адже її чоловік знайшов собі подружку старшу від нього. Бере її у спільні поїздки, оплачує їй все, ще й каже дружині, що вона прислухалася до порад його знайомої …

Моїй двоюрідній сестрі уже 35 років. З Матвієм вона одружилася, коли закінчила іститут, і через рік вони стали батьками. Вона жодного дня в житті ніде не працювала, але заочно вивчилася на вчителя початкових класів.

Чоловік був старший від неї та мав власний бізнес та декілька квартир, які здає в оренду. Одну квартиру орендує у нього жінка Галина, якій приблина 48 років. Виглядає вона досить доглянутою.

Матвій час від часу заходить до неї, щоб взяти гроші за оренду, або просто подивитися чи у квартирі усе гаразд. Потім став її у гості запрошувати, адже жила вона недалеко від них. Дружині та іншим родичам говорить, що вони просто друзі, йому з нею дуже цікаво, тому і спілкуються.

Матвій часто з дружиною їздять відпочивати за кордон. Став він у спільні поїздки брати свою подружку Галину. Оплачує їй проживання в окремому номері, на всі екскурсії разом ходять, по магазинах відправляє свою дружину тільки з Галею. Ще й каже дружині, що вона прислухалася до порад його знайомої.

Читайте також: Смачне печево з гарбуза для осіннього чаювання

Дружина до цього ставиться дуже спокійно та слухається у всьому свого чоловіка. А ось я дуже переживаю за неї:

– Які такі дружні відносини можуть бути з чужою жінкою? Чому ця Галя завжди й всюди з вами? Як ти таке можеш терпіти.

Сетра тільки плечима знизує, відповідає, що Матвію так добре, а якщо її щось не влаштовує, може йти до своєї мами. Залишитися без чоловіка вона не хоче, тому удає, що її теж все влаштовує.

Я все думаю про неї, переживаю, що піде Матвій жити до своєї подружки, та покине мою сестру …