Перейти до вмісту

Свого Юру вона любила понад усе на світі.

Найбільшим  її талантом  це  кулінарні вміння та навички. Які смаколики вона готувала! Аромат приготованої нею їжі зводив з розуму, а від смаку і зовсім мову відбирало. Її коронною стравою були голубці, квасолевий суп і холодець. Вона взагалі різне вміла готувати, але ці три страви Юра міг би їсти постійно і щодня.

Вона навіть жодного разу йому не дорікнула, що втомлюється чи не має бажання сьогодні щось робити. Та й вдома у них завжди ідеальна чистота, без всяких там новинок техніки.

До того, Юра міг витрачати гроші як хотів і ніколи не мав звітувати про свої покупки чи запитувати її думку. Хоче зброю чи автомобіль – жодних проблем. Навпаки, ця ідеальна жінка його будь-яке рішення завжди підтримувала.

Читайте також Свекруха на останок сказала, що сім’я і шлюб – це не іграшка

Найбільше вона раділа коли Юра писав їй листа, чи готував якусь милу листівку. А інші жінки б навпаки розлютилися, от тільки не вона. Вона була не з тих, хто хотів би отримати в подарунок квартири, машини, золото чи валюту. Вона була іншою. Вона була справжньою!

Свого Юру вона любила понад усе на світі. Вона ніколи в розмові до нього тону голосу не підвищила, жодного конфлікту чи сварки.

І ні, Юра не такий про якого ви подумали. Він її не використовує у своїх цілях. Він її також обожнює і любить більше за всіх на світі.

Вам це видається дивним? Ні, тут нема абсолютно нічого дивного. Просто вона його любима бабуся, а він її улюблений внук. Ось і весь секрет.