Перейти до вмісту

Син розлучився з дружиною. Орендував собі квартиру та переїхав від нас, а от невіску разом з дочкою залишив жити у моїй квартирі. – Я все розумію, пішов по-чоловічому, все їй залишив! Тільки, залишив не своє! Мені заявив – тобі якщо шкода квартири, ти і виганяй.

Син розлучився з дружиною 5 місяців тому. Жили вони з дитиною у мене вдома, а після розлучення Олег орендував квартиру окремо від нас, а невістку та дочку залишив проживати у моїй квартирі. Я шокована з цієї ситуації, прошу в Олега, щоб він поговорив з невісткою, чому це я повинна проживати з ними?

Олег зняв з себе всю відповідальність, сказав, що якщо вони мені заважають, то нехай виганяю їх сама. Тепер хоча б добре, що сину раніше не збрело в голову їх прописати в мене.

Вісім років проживав син з Анею щасливо. Я дійсно вірила, що цей шлюб буде на все життя. Олег вже став на ноги, знайшов хорошу роботу, а Аня в 27 років поринула в материнство. І от син раптово заявляє, що насправді не кохає дружину, всі почуття згасли, правильно казали, що не варто так швидко одружуватися. Загалом він її не хоче, і не знає, що далі робити.

Читайте також: – Синочку, чекайте, скоро буду. Хочу відсвяткувати свій ювілей в теплому родинному колі, з дітьми та онуками. Можливо, що залишуся вдома назавжди. Відповідь її просто вразила: – Вам ще зарано приїжджати, нам ще ремонт потрібно доробити у квартирі, – сказав здивованим тоном молодший син Андрій.

Тоді він вирішив орендував житло, зібрав речі і пішов, а я залишилася з невісткою та онуком. Ані іти нікуди, вдома її не чекають, адже там живе молодша сестра, мама, тато і бабуся. Звичайно, не проженуть, однак дитині 2 роки, онучки шкода. До того ж ми вже записалися в чергу в садок, що неподалік від нас.

Олег навідує дочку раз в тиждень, купляє продукти, а ще оплачує квартплату. От і говорю я подругам:

– Я все розумію, пішов по-чоловічому, все їй залишив! Тільки, залишив не своє! Мені заявив – тобі якщо шкода квартири, ти і виганяй.

Син думав, напевно, що Аня сама збере речі, а вона навіть і не думає. Ну нехай ще поживуть в мене, поки онучка трохи не підросте, та далі вже може невістка роботу знайде і теж собі щось орендує.