Перейти до вмісту

Син почав протестувати, що за батьком ще слід не простив, а вона вже другого в дім веде.

Тетяні нещодавно виповнилося сорок два роки. Жінки в такому віці вже не молоді, але й до старості далеко. Вона дуже сумувала за своїм чоловіком. Вдома ій все нагадувало про нього, адже ремонт і більшість меблів він зробив і змайстрував власними руками. Старша дочка щодня після роботи приходила навідати вбиту горем матір і молодшого брата.

Так минуло майже сім місяців. Тетяна встигла звикнутися з тим, що трапилося за цей відрізок часу. Вона навіть почала виходити із дому. Влаштувалася на роботу до магазину, який спеціалізувався на комплектуючих до системи охорони.

Читайте також Мама Артема була проти і заявила, що її син не буде одружуватись та допомагати дитині

Там, на новій роботі вона дуже подружилася із своїм директором. Спочатку вони просто дружили, а потім їхня дружба переросла в дещо сильніші стосунки. Керівник був чоловіком років сорока п’яти, жодного разу не одружений і без дітей. Він був дуже хорошим чоловіком. От тільки із жінками у нього якось не складалося, от він і засидівся у холостяках до такого пізнього віку.

Звичайно ж, Тетяна не зізнавалася дітям про свій новий досвід. Адже, дочка, мабуть, могла б її зрозуміти, а от син – точно ні.

Так тривало майже пів року. Минув і рік за Тетяниним чоловіком. Дочка якраз в той день сповістила, що чекає на немовля і це буде хлопчик. Звичайно ж мати дуже зраділа.

Якби не одна річ, яка її тривожила. Так сталося, що Тетяна також була при надії  Та й тримати це в таємниці – теж.

Через кілька днів вона зібрала своїх дітей за вечерею і сповістила, що познайомилася з чоловіком і планує створити з ним сім’ю. Бачили б як її син розізлився! Дочка просто змінилася на лиці, але промовчала. Син почав протестувати, що за батьком ще слід не простив, а вона вже другого в дім веде. І що в цьому домі абсолютно все зроблене руками батька, а якийсь пройдисвіт прийде на все готове.

Тоді Тетяна продовжила свою мову і сказала ледь тихо, що чекає  дитину . Син, почувши це – гримнув дверима і три дні не повертався додому, а дочка вибігла в сльозах і не відповідає на телефонні дзвінки Тетяни.