Перейти до вмісту

Синдром “тітки”. Головні ознаки

Тітка — стан душі, а не вік і зовнішній вигляд. Нею можна стати і в 25, якщо не подивитися на себе з боку і не вжити заходів, стверджують психологи і називають 7 ознак того, що жінка може перетворитися в тітку.

Все ще можна зупинити, якщо захотіти!

Вона не відокремлює сімейні клопоти від особистого життя

Якщо перед нею стоїть вибір, вимити холодильник у вихідний або піти в кіно з подругою, вона завжди вибирає перше. Для неї найважливіше в житті — обід і порядок, а в голові тільки два питання: Де купити і що приготувати. Тут слід пам’ятати, що завжди потрібно знаходити час на себе: друзів, хобі, зустрічі.

Вона намагається всіх контролювати

Тут не потрібно плутати турботу і контроль. Перше — здорове бажання, яке говорить про вашу відповідальність. Друге — невротичне, засноване на страху втратити. Такі тітки завжди роздають поради, особливо коли їх не просять.

Її все дратує

Чоловік-ледачий, діти хитаються без діла, начальник — козел, сусідка — стерво, а життя — одні лише проблеми. Все, що вона робить, — важко і ненависно, але тітка продовжує жертвувати собою і нести свій хрест. Може, варто поміняти погляди? Швидше за все, причина нелюбові до всіх — банальне невдоволення собою.

Вона завжди права

Вона вважає, що завжди права і в інтернеті буде сперечатися з коментатором, якщо його точка зору не збігається з її. Тут слід пам’ятати, що у кожного — своя правда і система цінностей.

Її цікавлять подробиці чужого особистого життя

Тітці цікаво сунути ніс в чуже життя: подруги, колеги, далекої родички. Вона підписана на безліч блогерів в соцмережах і знає, хто з них бездарність, кого чоловік кине, хто занадто худий. На її думку, це будь-якій нормальній людині ясно!

Вона не погоджується на допомогу

Всі навколо нічогісінько не знають і не вміють. Краще зробити все самій, щоб потім не переробляти за дітьми і чоловіком. Після цього треба обов’язково сказати: “тільки мені це треба і більше нікому” або “я так втомилася”.

На себе не можна витрачати час і гроші

Нові речі купуються дітям і чоловікові, а вам нічого ніколи не треба. Ви живете за принципом: “хто мене бачить?”. Коріння відросло — ходити в салон дорого і ніколи. Фігура зіпсувалася — часу немає і здоров’я не те. На светрі з’явилися катишки — нічого страшного, нова каструля в будинку важливіше.

Читайте також: Можна навчитися носити підбори без болю.

Як не стати тіткою

Напевно багато хто з вас забули головне: ви — жінка! Все інше — потім.Якщо ви про це не будете забувати, ви ніколи не перетворитеся на тітку.