fbpx

Та Степан був розчарованим. Як дівчинка? Він так хотів сина.

У Степана з Марією 5 років тому появилась дочка. Однак чоловік дуже сподівався, що у нього з’явиться ще й син.

Степан любив свою донечку, але неодноразово говорив, що виховання дівчинки дається йому важко. Він хотів ходити в походи і ловити рибу разом зі своїм сином.

Чоловік з ніжністю дивився на дружину і з нетерпінням чекав, коли дізнається стать немовляти. Одного дня жінка повернулася від лікаря із запискою. Виявилося, що вона попросила не озвучувати стать, а написати її на листочку.

Марія вирішила організувати святкування, на якому вони й дізнаються, на кого чекають. Степан змушений був погодитися, бо не хотів засмучувати дружину. Однак йому все ж хотілося швидше дізнатися правду.

Увесь захід організовувала сестра чоловіка. Олена отримала записку. Вона мала підготувати ліхтарики із відповідним світлом для свята. Якщо колір синій — значить у них хлопчик, а якщо рожевий — дівчинка.

Читайте також  — Я би хотіла розлучитися, Карпе. Ми ж давно з тобою живемо як чужі люди…- несміливо почала говорити Леся. — Та чого ти? Нормально живемо! От видамо дівчат заміж, а тоді розлучимося, якщо так бажаєш.

Настав день, якого пара так довго чекала. Степан радів, що зможе розділити радість появи сина разом зі своїми рідними.Чоловіка лише засмучувало те, що поруч не було його батька. Він пішов із життя Степана ще в дитинстві.

Олена підготувалася до свята дуже добре. На столі було багато їжі і закусок. Гостям було ніколи нудьгувати. Однак всі чекали на найвідповідальніший момент.

Ось нарешті він настав. Олена роздала усім ліхтарики і на рахунок «три» у кімнаті засвітилося багато рожевих променів. Гості почали вітати батьків.

Та Степан був розчарованим. Як дівчинка? Він так хотів сина. Марія побачила, що її чоловік не в захваті від новини, тому спробувала якось його підбадьорити.

Степан подивився на дружину і мовчки вийшов з кімнати. Він сів в авто і поїхав у невідомому напрямку. На телефон приходили повідомлення зі словами «ти робиш так, як колись вчинив твій батько». І нехай. Зараз у його серці стільки болю, що просто необхідно бути на самоті. Завтра він повернеться до дружини і попросить вибачення за свій вчинок.

facebook