Перейти до вмісту

Так не завжди мене влаштовують наші відносини, адже він одружений, у них з дружиною двоє дітей-підлітків.

Вже три роки я зустрічаюся з чоловіком, він впливовий чиновник у нашому місті. Сама я розведена. Дітей не маю, але дуже хочу .

Читайте також Ця подія підкосила не лише мене, а й моїх рідних

Так не завжди мене влаштовують наші відносини, адже він одружений, у них з дружиною двоє дітей-підлітків. Але якщо б він її кохав і всього йому для щастя вистачало, хіба ж він би зустрічався з іншою жінкою?

Я впевнена, що ми з ним – половинки цілого. Нам дуже добре разом. Одного разу ми навіть злітали разом на відпочинок, і це був космос. Але він поки що не може розлучитися, бо у нього висока посада, і розлучення зіпсує йому певною мірою репутацію.

Я це розумію, тому готова чекати. До того ж, у нього діти, треба, щоб вони трохи підросли і краще розуміли, що у тата з мамою є проблеми, які і приведуть до розриву.

Лиш дві мої подруги і мама знають про мої стосунки з Ігорем. Мама дуже проти, але вона розуміє, що я по-справжньому кохаю. А от подруги завжди підколюють мене, що, мовляв, він просто користується мною, що я йому як розвага. Говорять, що він ніколи не піде від дружини, а ще має коханок в тих містах, куди їздить у командировки. Ну, я впевнена, що це не правда, я добре знаю Ігоря.

А щодо того, що він мною грається… Вчора, коли ми зустрілися, він подарував мені ключі від нової однокімнатної квартири! Адже живу я досі з мамою, це не зручно. Бачитися нам доводиться у готелях або в машині. І ось я маю своє житло! Ну хіба це не підтвердження, що я йому потрібна і він мене кохає?

Впевнена: скоро він залишить дружину і дітей і буде тільки моїм. А якщо мені ще вдасться народити коханому дитину – тоді я взагалі буду у шоколаді, як кажуть. І мені все одно, що думають подружки. Мамі теж нічого переживати: я доросла жінка, знаю, чого прагну і куди рухаюся. А рухаюся я до свого щастя!