Перейти до вмісту

Так, порядок це добре, але як він так і безлад має бути в міру, бо нічого ідеального в нашому світі немає.

Сам світ це хаос, якщо аналізувати взагалі історію виникнення всесвіту. Все рухається непередбачувано та в хаотично. І так, хаос може бути не лише в всесвіті, а і в моїй чи вашій шафі. І я не вважаю, що це щось погане.

Чому? Ось дивіться з одного боку люди, які не наводять ідеальний порядок по всіх канонах в головах людей постають в образі якихось людей, в яких вдома мало не свині бігають та все в тараканах. Та думають, що навіть найменший бардак в майбутньому може привести до того, що я сказала щойно. Але з другого боку подумайте: людина, яка працює і мало часу має на відпочинок, то на ідеальне прибирання точно часу не стане.

Але і є такі люди, які не вважають, що складені речі на стільчику, які вони часто використовують, є безладом. Вони не зациклюються на порядку, а просто підтримують комфортні для них умови та власний порядок для їх речей. Навіть якщо в них в шафі все поскидано – вони з легкістю можуть знайти те, що їм потрібно, хоча хтось інший знайде лише після довгих пошуків та приклавши багато зусиль.

Читайте також Я намагався переконати дружину купити друга для сина, але вона скривилась і знову відмовила.

Тому не поспішайте сваритись зі своїм партнером чи дитиною. Так, порядок це добре, але як він так і безлад має бути в міру, бо нічого ідеального в нашому світі немає.