fbpx

Так тривали декілька років. Мама розуміла, що у тата з’явилася коханка, але зі всіх сил намагалася переконати себе, що це тимчасово. Але йшли місяці, і нічого не проходило.

Я жив зі своїми батьками, у нас була прекрасна сім’я. Ми жили душа в душу поки батько не почав займатися бізнесом, і не заробив свої перші серйозні гроші. Тоді його ніби підмінили. Згодом всі помітили його хвастощі та бажання щось довести оточуючим. Гроші його кардинально змінили.

Я вступив в університет, навчання забирало весь мій вільний час, тому я несвідомо пропустив початок всіх проблем. Навпаки, почав радіти, що ми можемо більше не економити. Батько придбав великий будинок за містом, і ми переїхали туди. Квартиру одразу ж продали.

Декілька років тому, моя мама помітила, що тато все частіше приходить додому досить пізно, і часто їздить у відрядження. Вдома поводив себе дивно. Згодом у них почали з’являтися непорозуміння та негаразди.

Так тривали декілька років. Мама розуміла, що у тата з’явилася коханка, але зі всіх сил намагалася переконати себе, що це тимчасово. Але йшли місяці, і нічого не проходило. Скандалів ставало все більше, батько почав не приходити додому.

Мама втратила інтерес до життя. Перестала слідкувати за собою. Перетворилася на жалюгідну тінь. Одного вечора ми сиділи з нею на кухні, це був якраз день 20-річного ювілею їхнього весілля. Мама чекала привітань і подарунків від батька. Пролунав дзвінок, телефонував тато. По маминому обличчі я зрозумів, що відбувається щось вкрай недобре.

Як виявилося, батько переплутав номер коханки і мами. Тоді й стало зрозуміло, що тато вже давно має відносини на стороні, і у них є маленька дочка.

 

Читайте також Через тиждень після весілля ми розкрили конверти і розпакували подарунки. Дізнавшись скільки там, я мало не знепритомніла.

Наступного дня, батько прийшов додому й зізнався у всьому матері. Запропонував зібрати речі та з’їхати з дому. На запитання моєї мами, де їй тепер жити, він запропонував переїхати до нашої бабусі в однокімнатну квартиру в зовсім інше місто.

Ми з мамою були шоковані. Його наче підмінили. Ми не могли зрозуміти, куди подівся добрий да щирий батько та чоловік.

В той день мама змінилася, у неї щось клацнуло всередині. Вона вирішила чинити опір, і нікуди не їхати. Жити під одним дахом їм дуже важко.

Так продовжується вже протягом двох років. На мою маму вже страшно дивитися. Вона змарніла, постаріла та виснажилась.

Я сам майбутній чоловік, і розумію, що можна зустріти іншу, і можливо закохатися в неї. Але я не можу зрозуміти, як можна вчиняти, так не по-людськи зі своєю колишньою жінкою, з якою був у шлюбі протягом 20 років.

Я б з радістю забрав до себе маму, але зараз живу в орендованій квартирі з дівчиною, у нас просто немає вільного місця. Мені дійсно шкода маму. Батько настільки затьмарений своєю новою родиною, що нас більше не хоче бачити.

facebook