Перейти до вмісту

Таке пізнє материнство дуже турбувало жінку, бо у 40 років набагато важче справлятись ніж у 20.

Нещодавно на прогулянці я зустріла свою знайому. У неї нещодавно був ювілей, 40 років, але у такому віці її дитині тільки 2 роки. У своєму віці вона виглядає чудово, навіть не скажеш, що їй вже 40, вона виглядає максимум на 33.

Звісно її це турбувало, адже це все ж таки перша дитина. Дитина народилась пізно, вони з чоловіком навіть і не очікували. Тому що  жінка перенесла тяжку операцію пов’язану з жіночим здоров’ям. Тому про продовження роду і речі не могло бути. Але коли вони з чоловіком дізнались про те, що вона в положенні, вирішили залишити дитину. Але проблема у тому, що чоловіку її вже трохи більше 50 років.

Читайте також Десерт у склянці: готується за 5 хвилин

Таке пізнє материнство дуже турбувало жінку, бо у 40 років набагато важче справлятись ніж у 20. Тому що к такому віку ти вже стаєш більш серйозніше, а іноді і агресивніше. Не так багато сил бігати за маленькою дуже активною і енергійною дитиною. У такому віці набагато менше сил і бажання багато веселитись і грати з дитиною. А чоловіку взагалі вже більше б хотілось бачити онуків по вихідним, а не жити з маленькою гучною і активною дитиною.

Тому основну частину роботи виконувала жінка. Ми поспілкувались, і я зробила висновок, що материнство у пізньому віці це далеко не завжди радість, а більше клопіт. Так, у ранньому віці завжди хочеться більше влаштувати своє фінансове благополуччя, побудувати кар’єру. Але я вважаю, що краще  до 35 років і що дитину можна поєднати з тим, що ти будеш паралельно влаштовувати власну кар’єру.

Чи буде у них можливість дожити до того, щоб побачити власних онуків? Не факт. Але ж ви самі знаєте, що про це мріють всі літні люди. А ще й можуть бути проблеми з тим, що коли дитина буде навчатись у школі, її можуть дражнити через те, що її батьки вже бабуся з дідусем, а не молоді люди як у інших. Ви ж знаєте які діти іноді бувають жорстокі.

Я вважаю, що стати мамою потрібно до 30 років, щоб потім не мати таких проблем і не влаштовувати ці проблеми дитині. Дітям потрібні активні і енергійні батьки, а не старі бабуся з дідусем.