Історії

Такої подвійної зради я не очікувала. У мене був шок, я зараз навіть не можу згадати, як я пішла з тої хати

З Олегом ми одружені уже 6 років, і у нас росте чудовий син Матвій. Жили ми дуже добре, любили один одного, принаймні я так думала раніше.

У мене є рідна сестра, яка старша від мене всього на 2 роки. В особистому житті їй не повезло, і вона ще досі незаміжня. Ми все життя дружимо, завжди одна одну підтрмували у важкі періоди, вона часто приїжджала в гості до нас.

У мене також є найкаща подружка Марина, яка завжди мені говорила, що помічає, як моя сестра дивно дивиться на мого Олега, посміхається йому, кокетує з ним. Я навіть не хотіла про таке думати, і все говорила подружці, що такого не може бути, адже вона моя сестра.

Читайте також: Аліна покинула мене та пішла до іншого чоловіка. Але через рік часу, вона захотіла відновити стосунки, сказала, що зробила помилку і дуже шкодує про неї

Але місяць тому, коли я повернулася швидше з роботи, я застала Олега з моєю сестрою у нашому з ним ліжку … Побачивши таке, я почала відразу збирати свої та синові речі, Олег правда зупиняв мене, просив вибачення, а сестра просто підійшла до мене і сказала, що роман у них триває уже 4 місяці і вони кохають один одного.

У мене був шок, я зараз навіть не можу згадати, як я пішла з тої хати. Такої подвійної зради я не очікувала.

Я переїхала жити з сином окремо, і подала на розлучення. З сестрою ми більше не спілкуємося, почуття провини її не мучить. Мама також переживає за мене з онуком, їй дуже соромно за вчинок моєї сестри.

Олег дзвонить до мене і просить, щоб я повернулася до нього, звинувачує у всьому мою сестру. Але я не збираюся жити з цим чоловіком. Зараз у мене все добре, і почала все з чистого листа …