Історії

Таким, як мій зять, взагалі треба заборонити одружуватися! 

Сім’я у Тетяни – сама звичайна;  чоловік, дитина, кредит. Дитині тільки недавно виповнився рік, і жінка  поки в декpеті.

Грошей до недавнього часу дуже не хватало. Кредит в свій час брали з нуля, практично без першого внеску, тому виплати по ньому зараз ого-го, дві третини зарплати чоловіка. Але жити десь треба, і краще вже віддавати гроші за своє житло, ніж платити за оренду в нікуди.

Коли епопея з кредитом тільки починалася, розклад був зовсім інший: і Тетяна працювала, і у чоловіка були ліві замовлення. Тоді здавалося – далі буде тільки краще. Але все пішло не за планом – декрет, який планували  років через п’ять років, чоловікові халтурки накрилися, і інший підробітку знайти не вдалося, до того ж певні гроші довелося витратити на пoлoги і на дитину… в загальному, життя внесло корективи.

Ось уже місяць, як Таня, щоб поправити фінансову ситуацію в родині, влаштувалася працювати прибиральницею в розташований поруч з будинком напівпідвальний магазинчик одягу. Прибирається два рази в день – рано вранці і вдень, під час сну дитини.

З дитиною в цей час сидить бабуся, вона живе неподалік. З однорічним онуком їй водитися важко, і просто так сидіти з ним вона б не взялася,але зі сплячим, так вже й бути, перебувати погодилася – хоча без особливого ентузіазму і з купою умов. Якщо категорично не виходить дитини укласти – пару раз таке бувало – малюка садять в коляску, і мама Тані прогулюється з ним навколо магазину, поки Таня миє. Загалом, викручуються, як можуть.

Таня своєю роботою цілком задоволена: чітко фіксованого часу приходу-відходу немає, головне – зробити справу, прибратися за день два рази. Площа не така вже й велика, покупців теж не багато. Вранці Тетяна миє ретельно, а ввечері – просто швиденько все протирає, і всі задоволені. Тобто не переробляє.

На дорогу знову ж таки не витрачається – ні часу, ні грошей, все під боком. Непрестижно, так – так зате й відповідальність мінімальна. Ну і, звичайно, є зарплата, яку платять два рази на місяць, і заради якої все і затівалося. Гроші невеликі, для когось так просто смішні. Але для Тетяниної сім’ї, в їх ситуації – суттєві. Відразу зітхнули з чоловіком. І настрій став кращий, і жити простіше. Ні, все-таки працювати – було правильним рішенням.

Читайте також:У мене було щасливе дитинство. Поки мій тато не зрадив мою маму.

Любий чоловік, зробив б все чоб, щоб дружина спокійно відсиділа в декpеті – ну ще хоча б рік, чи що. А цей – повернувся на другий бік та хропе, йому вставати не скоро… Таня жене подібні думки з голови щосили, але вони повертаються…

… Воно, звичайно, зрозуміло, що всі роботи хороші, і всі законні способи заробляння грошей нормальні.
Але, дійсно, а як ситуація виглядає з боку чоловіка?

Чоловікові Тетяни має бути соромно, що дружина в прибиральницях, а дитина з тещею, яка ледь стримує емоції з цього приводу?