fbpx

У мене було щасливе дитинство. Поки мій тато не зрадив мою маму.

У мене було щасливе дитинство. Поки мій тато не зрадив мою маму, і я так зрозуміла, що це тягнулось давно, але мама просто не знала, а тут побачила все на власні очі.

Тато затримався на роботі і довго не приходив, і мама пішла його шукати, і побачила батька і його співробітницю разом. Вона прийшла додому і сказала, що вони з татом розлучаються, я не могла зрозуміти, в чому справа, адже було все добре – що я могла розуміти в 8 років?

Ми з мамою поїхали в село, мама знайшла роботу,появились гроші і ми купили квартиру . Велике спасибі і однієї бабусі і другій, вони сильно мамі допомагали, хто чим міг. Мама почала отримувати листи від батька, вона відкривала, читала їх і складала. Вона не викинула жоден лист, зберегла всі, я бачила, що мама плакала після цих листів і просила показати мені їх, але мама не давала мені їх читати.

Піл час мого студенства, у мене появився хлопець, справа йшла до весілля. І мама почала зустрічатися з чоловіком, і теж хотіла вийти заміж, але я була проти того, щоб моя мама ще кому-небудь належала, це тільки моя мама. І ось одного разу мені знадобилися документи, мами не було вдома, і я знайшла листи батька.

Мені стало цікаво, що він їй писав і почала читати, але краще б я їх не читала. У них батько жодного разу не вибачився, а весь час ображав маму, називав нехорoшими словами, а в одному листі, я побачила свою фотографію, де мені було років чотири, вона була порвана і на ній написано, що я така ж погана, як і мама.

Читайте також:Коли мені було чотири рочки, тато пішов від нас до іншої жінки. Після цього, мама почала пити

Я не розуміла  як він міг так вчинити з нами, ми ж його сім’я .Моя мати побачила мої сльози, я обняла її і сказала, щоб вона вибачила мене. Я попросила її, щоб вона виходила заміж , він був хорошою людиною. Мама вийшла заміж, а через місяць і я вийшла заміж.

facebook