Перейти до вмісту

Там свої правила: обмеження, які діють у мусульманських країнах.

Щоб не потрапити в неприємності при відвідуванні ОАЕ, важливо ознайомитися із заборонами цієї країни.

Що заборонено робити в ОАЕ – список обмежень
В Об’єднаних Арабських Еміратах дуже суворе ставлення до алкоголю. Публічне розпивання спиртного або знаходження в стані сп’яніння тут вважаються кримінальним злочином. Вживати спиртне можна в барах, ресторанах, вдома або номері готелю. Алкоголь коштує дуже дорого і купити його можна не скрізь.
Романтичні і сексуальні відносини також регулюються законом. До недавнього часу співжиття і секс без шлюбу каралися тюремним терміном. Навіть зараз свої романтичні почуття не варто демонструвати публічно. На вулицях заборонено цілуватися і обніматися.
Дрес-код в Еміратах не регулюється законом, але правила пристойності тут існують. Не можна носити короткі, відкриті і прозорі речі. Багато мандрівниць вважають за краще носити хіджаб на території країни, хоча не є мусульманками.

Читайте також: Речі, які заважають інтимному життю у спальні.
Гомосексуальні стосунки в ОАЕ є кримінально караними. Залежно від емірату за це можна отримати від 10 до 15 років в’язниці. Також тут можуть бути проблеми у трансгендерних людей.
В Еміратах діє безліч штрафів в громадському транспорті. Правила проїзду в метро і автобусах дуже суворі. Наприклад, в транспорті не можна стояти в недозволеному місці. Вагони метро в ОАЕ діляться на звичайні, підвищеної комфортності і жіночі. Проїзд у недозволеному вагоні карається штрафом.
В Еміратах дотримання посту в мусульманський священний місяць Рамадан регулюється законом. Тут заборонено “вживати їжу, напої, здійснювати будь-яку дію, що порушує пост місяця Рамадан публічно”. На вулиці заборонено вживати їжу і пити воду у світлий час доби. Однак можна їсти в готелях і ресторанах.