Таро-прогноз для всіх знаків Зодіаку на тиждень з 13 по 19 липня 2020 року

Зіставивши поради Таро з станом своїх справ, кожен зможе скласти план дій на наступні сім днів і швидко залучити в життя потрібні дії.

Для Овенів

Тиждень для Овнів, судячи з карт розпочнеться успішно. Будесприятливий час, коли Овни зможуть без великих зусиль досягти своєї  мети.

Карти говорять про мудрість і досвід, які допоможуть Овнам прийняти правильні рішення. Карти рекомендують не відмовлятися від допомоги.

В кінці тижня вийде подолати труднощі та знайти внутрішню гармонію за рахунок правильно прийнятих рішень.

Для Тельців

Карти радять довіряти інтуїції, щоб вчасно звернути з шляху, ведучого до проблем. Тельцям важливо розібратися з тим, що відбувається, а також провести роботу над помилками.

Тельцям треба користуватися шостим чуттям, яке відмінно розвинене у них. Це дозволить вберегтися від підступів недоброзичливців і швидко прийти до успіху з мінімальними витратами сил і часу.

Для Близнюків

На початку тижня від Близнюків потрібні витримка і вміння помічати деталі. Карти говорять не поспішати, щоб пізніше не проводити роботу над помилками, яких можна уникнути.

Близнюки зможуть знайти гармонію із зовнішнім світом, виконати своє бажання і поставити крапку в складній справі. Також карти говорить, що для Близнюків настає період, коли будь-які труднощі будуть по плечу. Це говорить про те, що тиждень завершиться на позитивній ноті.

Рак

Ракам карти обіцяють відмінний початок тижня, коли можна проявити себе з кращого боку і завоювати авторитет. Для них цього тижня немає перешкод на шляху до успіху, а значить, Раки зможуть втілити в життя сміливі прогресивні ідеї.

Читайте також: Гороскоп пліткарів: 3 знаки Зодіаку, які не вміють зберігати чужі таємниці

Карти радять — не зволікати і не сумніватися у своїх силах, щоб удача не відвернулася.

Ракам належить боротьба з поганими звичками та впливом маніпуляторів. Увага до деталей і відмова від авантюр вбережуть від неприємностей.

Для Левів

Карти говорить про вміння збирати інформацію і відокремлювати важливе від звичайного, прислухаючись до внутрішнього голосу. Така тактика вбереже від промахів.

Також у Левів присутня карта тимчасової і часто вимушеної ізоляції, коли потрібен час на відновлення сил. Левам варто взяти паузу, щоб побути насамоті з собою і знайти відповіді на нагальні питання.

Левам не можна відволікатися і звертати з обраного шляху. Недбале ставлення до своїх обов’язків може спричинити неприємності і навіть стати причиною фінансових труднощів.

Для Діви

Карти обіцяють Дівам безліч подій, які будуть відбуватися і можуть стати причиною нерозуміння. Головне, не поспішати з висновками і дати подіям статися.

Діви зможуть поставити крапку в складній справі і звільнитися від усього, що заважає руху до мети.

Діви до вихідних зможуть знайти спокій і умиротворення, а також наблизити потрібні зміни.

Для Терезів

Терезів чекають неприємності. Не можна потурати слабкостям, інакше в житті будуть відбуватися зміни далеко не в кращу сторону. Карти радять, обійти неприємності стороною, завдяки витримці.

Терезам треба слухати внутрішній голос і не ігнорувати попередження від Всесвіту.

Події цього тижня, можуть розвиватися не за планом, однак витримка і вміння вичікувати дозволять швидко розібратися, що відбувається в житті і вибрати вірний шлях.

Для Скорпіонів

Карти говорять не поспішати і не потурати слабкостям, щоб виключити прикрі промахи.

Вдумлива робота приведе до швидких і позитивних результатів, якщо не відволікатися від основних справ і не перемикати увагу на дрібниці.

Скорпіонам не потрібно зволікати, щоб не проґавити сприятливий часу для залучення в життя потрібних змін.

Для Стрільців

На початку тижня Стрільці зможуть активно братися за важливі справи і завершувати їх без особливих зусиль.

Але карти нагадують про необхідність помічати деталі, щоб в справах не було затримок. Стрільцям необхідно охопити всю картину подій, щоб уникнути неприємних наслідків.

Стрільцям не варто сподіватися на миттєвий результат, тому важливо набратися терпіння і не звертати з обраного шляху.

Для Козорогів

Той час, коли кожен крок може призвести до відмінних результатів, якщо не боятися проявляти себе.

Карти говорять про успішний збіг обставин, при якому будуть здійснюватись будь-які ідеї.

Представники цього знаку, зможуть знайти вихід з будь-якої важкої ситуації, якщо стануть покладатися не на поради з боку, а на власні відчуття.

Для Водоліїв

Дуже хороша карта відкриває тиждень, і по ній Водолії зможуть знайти вихід із будь-якої ситуації.

Карти говорять про те, що успіх не за горами — для того, щоб прийти до нього швидко, важливо грамотно розставити пріоритети.

Прогноз для Водоліїв обіцяє виправдання тим, хто піддався наклепу, відновлення репутації і перемогу над заздрісниками.

Карти пророкують швидкий успіх.

Для того, щоб не помилитися, Водоліям не можна поспішати і звертати з обраного шляху. А також цього тижня Водолії налагодити сімейні стосунків та знайти гармонію із зовнішнім світом.

Для Риби

Рибам варто прийняти допомогу від знайомих, щоб швидко і без помилок виконати все, що заплановано. А також приймати обдумані рішення.

Карти говорять про зміни, необхідні для залучення добробуту. Відмовившись від застарілих планів і цілей, Риби зможуть з новими силами взятися за втілення актуальних справ.

В кінці тижня Риби зможуть досягти всього, що було в планах, якщо не зійдуть з обраного маршруту.