Перейти до вмісту

Таємні значення сувенірів

Значення сувенірів

Вибираючи сувенір для своїх близьких і друзів, ви повинні бути ознайомлені із значенням цього сувеніра, його таємний сенс і вплив на атмосферу будинку.

Метелик – це символ безсмертя, відродження, трансформації. Зображення або статуетки метеликів в будинку створюють романтичну атмосферу, сприяють виконанню бажань і накопиченню багатства.

Жаба – талісман багатства і чудес. Вона може принести удачу при укладанні ділових і торговельних угод, при починанні нових справ.

Змія – символ жіночої краси, інтуїції, символ таємничих сил, телепатії, ясновидіння, вічного оновлення, а також можливості підкорювати простір і час. На Сході жінкам кажуть такий комплімент: “Ви прекрасні, як змія”. Змія скидає шкіру тоді , коли виростає з неї, тому вона не тільки довго живе, а й уміє перероджуватися, виходячи з життєвих труднощів оновленої і ще більш гарною.

Коза , вівця – це захисниця, яка має дар яснобачення та інтуїції. Вона – символ ніжності, м’якості і чутливості. Коза має почуття власної гідності і не страшиться ніяких труднощів.

Корабель – символізує пошук і благополучне досягнення мети.

Читайте також: Головні правила масажу сухою щіткою

Ляльки на сході – не просто дитяча іграшка, а в першу чергу предмети для інтер’єру. Вони часто пов’язуються з релігійними і навіть містичними речами. У минулі часи, люди вірили у здатність ляльок приносити добро, відвертати злі сили, хвороби і стихійні лиха, оберігати мир і спокій в будинку. Традиція милування інтер’єрними ляльками залишилася й донині .

Кінь – символ яскравої фантазії, творчості, працездатності і вірності. Символізують духовний початок і протегує художникам, поетам і музикантам і всім творчим особистостям. Кінь охороняє від брехні.

Меч , шабля – символізують силу і правосуддя .

Пісочний годинник – символ помірності, циклічність життя.

Півень – півень символізує легкість в нових справах.

Ракушка – символізує родючість, народження всього нового, великих ідей і правильних дій .

Свічка – символ тепла, світла, духовності, благородства і краси.

Слон – символізує стабільність, довголіття, силу і мудрість. Ця тварина своїм хоботом може втягнути успіх і процвітання в будинок.

Черепаха – символізує мудрість, довголіття, домашній затишок, стабільність і благополуччя. Вона охороняє, гармонізує атмосферу в будинку , радує і заспокоює в сумні хвилини.