Перейти до вмісту

Те, що має бути вашим, прийде до вас: не втрачайте надії

Те, що має бути вашим, прийде до вас: не втрачайте надії
Можливо, воно трапиться не сьогодні, і не завтра, але все одно станеться. Просто продовжуйте вірити в це.

Ми завжди намагаємося боротися за речі, на які, як ми думаємо, точно заслуговуємо. Ми можемо стукати у всі двері, але якщо нам щось не призначене долею, то цього ніколи не відбудеться.

Дуже банальна та проста думка, але дійсно зачаровує, так?

Читайте також  З того часу ми так і не спілкуємось з сестрою мого чоловіка.

Все, що я зрозуміла за ці роки, так це те, що життя не завжди йде за планом. Життя не завжди веде нас прямо до наших мрій, часто воно відвертає нас від них. Бувають періоди, коли живеш в тотальній ідилії, і відчуваєш захват від того, що нарешті «схопив щастя за бороду»

А потім, через деякий  час, на зміну нашому захопленню приходить розчарування. Ми можемо закохатися і помилково вважати, що любов і стосунки будуть тривати вічно, а потім в одну мить все обривається, а щастя розбивається в нас під ногами.

Ми багато працюємо, щоб отримати посаду нашої мрії, а коли досягаємо бажаного, то починаємо розуміти, що це зовсім не та робота, про яку ви так мріяли.

Ми можемо стрімко підійматися, а потім боляче падати. А через якийсь проміжок часу, знову піднятися. Але зараз ми стали сильнішими, ніж раніше.

Життя ще раз нам доводить, що немає речей на цьому світі. які можна беззаперечно вважати своїми. Немає ситуацій, які ми можемо стовідсотково контролювати. Знаю, що такі думки можуть ранити або ж збити з пантелику, але наше життя не може миттєво дати всіх відповідей, які ми потребуємо.

Інколи, ми не можемо зрозуміти, чи правильний шлях обрали і яким повинен бути наш наступний крок. Перед нами може сформуватися прірва, яка буде нас лякати. Ми можемо кричати, плакати, сумніватися, сердитися на весь світ.

Як би нам не було важко, потрібно пам’ятати, що необхідно правильно навчитися приймати те, що деякі речі ніколи не були створені для нас. Ми повинні собі постійно нагадувати, що варто зберігати віру. Приймати невдачі ми повинні тільки в якості життєвих уроків.

Те, що призначене для вас, точно прийде до вас.

Щось може вислизнути з наших рук, а потім через деякий час повернутися, але це обов’язково станеться. Будь ласка, не переживайте та не накручуйте себе лишній раз. Не потрібно одразу себе звинувачувати у всіх бідах. Те, що повинне трапитися з вами, станеться! Воно може прийти до вас не сьогодні і не завтра, але все одно прийде!