Перейти до вмісту

Тепер мені стає не зручно і ніяково, коли татова витівка з одруженням викликала у мене не дуже позитивні емоції. А коли я ближче пізнала Галину, то зрозуміла, що вона дуже хороша і порядна жінка!

Мій тато вже багато років був вдівцем. Жив один, оскільки у мене вже давно був чоловік та діти, але одного дня, він представив нас свою наречену. Якщо чесно, я не дуже розуміла навіщо йому одружуватись в 55 років ще раз

Якось розговорились ми з його новою обраницею. Пані Галині було 45 років, три роки тому вона подала на розлучення та купила собі квартиру, почала жити одна, навіть перестала спілкуватись зі своєю єдиною донькою. Я б теж не стала спілкуватись, з кожною новою зустріччю я дізнавалась все більше фактів про її колишню рідню.

Леся — так звали дочку Галини, вийшла заміж коли їй стукнуло лише 20. І все б нічого, тільки свого тридцятирічного чоловіка, якого вона забрала із села, вирішила поселити у будинку батьків. Галина була проти, але ніхто не рахувався з її думкою.

Колишньому чоловіку Галини, зять прийшов до вподоби, стали вони разом і на рибалку їздити то по злощасних місцях.

На прохання Галини перестати, ніхто не звертав особливої уваги, тільки те і робили, що ображали.І це при тому, що зарплата Галини була в рази більша за зарплату чоловіка і зятя разом узятих. Тоді вирішила Галина поставити чоловіка перед фактом: або дочка з зятем з’їжджають на іншу квартиру, або піде вона. Квартира була не її, всім майном розпоряджався її чоловік.

Читайте також Але вже за 3 роки, він знову сказав Оленці, що йде від неї. Цього разу йому набрид увесь цей побут, хочеться чогось нового.

Дочка Галини дуже образилась на матір, натякнувши, що вони чекають дитину.Тільки ніякої дитини не було. Мачуха розлучилась, але не стала ділити майно нажите разом з її колишнім чоловіком.Зізналась, що давно мала в планах піти від свого чоловіка, але була в сім’ї тільки через дочку.

Коли мій батько жив сам, то у нього постійно був бардак.А як Галина переїхала, то любо стало дивитись.

Коли Галина розлучилась, то спочатку почала винаймати квартиру, а згодом взяла однокімнатну в кредит. У банку вона й зіштовхнулась з моїм батьком. Я відразу почала відчувати, що в тата хтось появився: почав займатись собою, парфум поміняв, настрій піднявся, очі заблищали. Замітила, що на його кухні стало дуже затишно, відчувалась жіноча рука, плюс в холодильнику з’явилось молоко, яке тато не п’є.

Галина і мій батько були вже пів року у стосунках, коли її сімейство на чолі з її донькою Лесею дізналось про квартиру. Галині запропонували вернутись до колишнього чоловіка, а квартиру віддати молодим. А кредит Галина і далі б сама платила б. Мачусі дали ще й альтернативний варіант — забрати колишнього чоловіка до себе.

Звичайно, що Галина відмовила, сказавши, що зараз у неї нові відносини. Ті не очікуючи такої відповіді, дуже образились на неї, так і не спілкуються більше як рік після цього випадку.

Тепер мені стає не зручно і ніяково, коли татова витівка з одруженням викликала у мене не дуже позитивні емоції. А коли я ближче пізнала Галину, то зрозуміла, що вона дуже хороша і порядна жінка! Прикро дуже за неї. Дочка її використовує, а чоловік просто ніколи не любив і не цінував.Не знаю, звідки у неї вистачило стільки сміливості піти від них. Зовсім допекли, мабуть.