Перейти до вмісту

Тепер свекруха підкорює світ без переднього зуба. Однак на днях все-таки придбала нову дамську сумку – не з дешевих. Значить гроші має. Але для чогось грає роль нещасної.

Ми з чоловіком і свекрухою поверталися з супермаркету. Вирішили піти через підземний перехід – так було зручніше. Проходили через решітку, прикриту гратами з металу. Я каблуком за нього зачепилася і несподівано впала.

Моя свекруха розсміялася. Хоч мені зовсім не було смішно.

– Ти як стрибунець! Якщо не навчилася ходити на каблуках – ходи в кросівках. Нема чого красуватися?

Роман, мій чоловік, маму заспокоював, але вона і далі сміялася наді мною.

Йдемо до виходу. Несподівано спотикається вже свекруха і щелепою вдаряється прямо об сходинку. Результат – вибиті передні зуби.

Я не стала сміятися. Було не до сміху. Хоча її шепелявість насправді була кумедною.

Свекруха поїхала на консультацію до стоматолога.Треба було поцікавитися, скільки обійдеться протезування. Чоловік повернувся додому пізно. Був дуже нервовий і розгублений.

Читайте також Тепер, коли мої діти навіть кричать на мене, я сприймаю це нормально. Це не означає, що вони мене не люблять

– Нам потрібно допомогти мамі фінансово, їй не вистачає на зуби …

Довелося відкладені гроші на права віддати на вставну щелепу свекрухи.

Вона взяла гроші, навіть не подякувавши. Ну й добре, зверху мені цю добру справу зарахують. Адже все одно довелося б витрачатися на протези найближчим часом. Тому ми самі врятували себе від більш серйозних розтрат. Вона б і в майбутньому просила у нас гроші на зуби. Я б не змогла відмовити – вона ж мама.

Минуло три місяці. І ця історія обросла легендою. Братова вигадала дуже цікаву історію. За її cловами, це я штовхнула свекруху. Мама чоловіка не cтала на мій захист. Їй наче була вигідна така версія.

Чоловік намагався мене захистити, але до нього ніхто не дослухався. В карму і закон бумеранга вірити ніхто не став. Плітки мене звісно, дратували. Але життєвий урок я отримала – більше ніяких грошей і допомоги.

Довго чекати не довелося. Свекруха пішла в поліклініку за талоном до сімейного лікаря. Там вона зустріла таку ж особу, як вона. Між жінками виникла штовханина за останній талон. Моя свекруха залишилася знову без переднього зуба! І знову вона прийшла за грошима до нас!

– Ви мені зобов’язані! – голосно крикнула вона з порога. Ось бачите, спочатку допоможи – а потім будеш зобов’язана до кінця своїх днів. Грошей на зуби їй ніхто, звісно, не дав.

Мамочка отримала відсіч і поспішила додому. Опісля дзвонить мені братова:

– Ти маму в переході штовхнула? Тепер ти розплачуйся за її проблеми з щелепою!

Я не втрималася і відповіла їй грубо. Родичі чоловіка почали обдзвонювати нас по черзі, щоб вивести все на чисту воду. Ми з чоловіком гордо тримали оборону. Рідня чоловіка нас почала виховувати і наставляти на «путь істинний».

Мій чоловік відразу став підкаблучником, ганчіркою і невдячним виродком, який бажання дружини ставить вище, ніж здоров’я найріднішої в світі людини.

Що ви до нас причепилися? – все-таки не витримала я, коли подзвонив черговий родич свекрухи. – Якщо ви так її жалієте, то дайте їй відповідну суму. А в мене більше грошей нема.

Після того мене обізвали хамкою.

Я собі так думаю, коли б вона тоді не сміялася з мене і допомогла встати, то, мабуть, її зуби були б на місці. Так працює закон бумеранга!

Тепер свекруха підкорює світ без переднього зуба. Однак на днях все-таки придбала нову дамську сумку – не з дешевих. Значить гроші має. Але для чогось грає роль нещасної.