Перейти до вмісту

Тепер я нарешті зрозуміла, чому більшість казок закінчується весіллям. Просто далі уже не так весело

Ми були разом вже 5 років. Я потай вибирала весільну сукню, а він – новий спінінг. Тоді я вирішила, що якщо натяки не допомагають, то треба говорити в лоб.

Одного разу я просто запитала, коли ми вже відгуляємо весілля? Він був здивований, виявляється, він думав, що для мене це не важливо. Але раз я так хочу, то він згоден стати моїм чоловіком.

Я прийняла це за пропозицію і стала складати список запрошених. Це було так захоплююче і весело.

Ми проживали окремо, тому очікування спільного життя було таким хвилюючим і бажаним. Я уявляла, як же класно буде засинати, і прокидатися разом. Я мріяла, як буду готувати йому сніданки, і прасувати сорочки. Господи, яка наївна я була …

Наше весілля пройшло як я і мріяла: біле плаття, довга фата і чорний строгий костюм мого нареченого. Але святкування закінчилося і настав ранок.

День перший після весілля: ми прокинулися разом. Я думала це рай. Тепер я дружина і пора бігти готувати сніданок своєму коханому чоловікові.

Читайте також:  Рита соромилася своїх батьків, бо вони не мали змоги купувати їй те що ж у інших підлітків

Через тиждень мені захотілося, щоб сніданок приготували мені. Але виявилося, що мій чоловік зовсім не вміє готувати. Навіть омлет або грінки до чаю. Але з ким не буває, впораюся, я ж його люблю.

Після місяця щоденної прасування його сорочок, мені захотілося купити йому футболку, яка не мнеться. Ще через місяць я натякнула, що пора йому самому вчиться прасувати. Але мене чекала новина, що він не вміє цього робити.

Постійне прибирання та миття посуду якось почали мене пригнічувати. І чому ж я не здивувалася, коли дізналася, що мій любий не вміє мити посуд і тим більше прибирати.

Ось тут – то я не витримала і закотила йому скандал. Перший в нашому спільному житті. На щастя, мій чоловік швидко зрозумів і сказав, що буде вчитися, і почне мені допомагати.

Ми жили в очікуванні свята. Попереду був перший день народження мого чоловіка як одруженого чоловіка. Це означало, що до нас прийдуть батьки і друзі, і мені потрібно буде скласти іспит на «хорошу господиню».

Я трохи хвилювалася. Попросила чоловіка мені допомогти, але він «затримався» на роботі і мені довелося самій добу провести на кухні готуючи їжу на торжество. Йому пощастило, що він залишився жuвuй після повернення додому.

До речі «іспит» я здала на відмінно. Гості були задоволені, свекруха кинула оцінює погляд на стіл, але нічого не сказала. Відсутність критики з її боку – це вже моя маленька перемога.

Ось так ми і живемо. Ну що це таке? Моє терпіння закінчується. Як змусити його мені допомагати?

Хоч якісь дрібниці, а то це більше схоже на паpaзитизм з його боку, а не спільне ведення побуту. Допоможіть порадою або просто підтримайте мене …