Перейти до вмісту

Тепер я не знаю, що мені робити і кому вірити. Я зовсім заплуталася. 

Я була впевнена у своєму чоловікові, завжди знала, що він мене кохає. Ми живемо уже багато років, у нас двоє дітей. Так, він багато працює, але це ж на благо сім’ї. А ще у нас є мрія– мати власний будинок, будівництво якого ми вже розпочали.

В той вечір чоловік прийшов пізно і відразу ліг спати. Чоловік був втомлений, тому відразу заснув, а я ще читала книжку. Раптом приблизно о пів на першу ночі на телефон чоловікові прийшло повідомлення.

Цікавість перемогла і я подивилася на телефон, на екрані побачила: «Коханий, вітаю тебе,  десять хвилин тому у нас народився довгоочікуваний син». Я не можу передати, яку гаму емоцій я пережила за одну хвилину.

До ранку я просиділа з відкритими очима, я не закрила очі ні на секунду. «Як він так міг зі мною вчинити? А головне –за що». Вранці сухо сказала чоловікові: «Подивися повідомлення на твоєму телефоні. Я очікувала виправдання, каяття, але нічого такого не отримала. Він прочитав повідомлення, і байдужим виглядом сказав: «Напевно хтось помилився номером».

Чоловік пішов на роботу.  А я не могла заспокоїтись. Я набрала її номер і почула щасливий жіночий голос. Дівчину звали Тамара і вона повідомила мені, що сина вона народила саме від мого чоловіка і що у них уже стосунки тривають більше року. Вона запевнила мене, що про це знають усі на роботі чоловіка, адже Тамара теж там працює.

Після розмови я одразу ж поїхала до нього на роботу.

Читайте також: З чоловіком ми і далі живемо разом, він став уважним і люблячим, квіти, подарунки, увага – тепер у мене все це є. Ось тільки я розумію, що більше його не люблю… І серйозно задумуюся про розлучення.

Коли я з’явилася в його кабінеті в робочий час, він зрозумів, що тепер уже не до жартів і зізнався у всьому. Тамара і справді вже два роки працює у них на фірмі, на мого чоловіка вона відразу звернула увагу. Не отримавши взаємності, вона сказала, що будь-яким шляхом зруйнує нашу сім’ю.

Незабаром усі дізналися, що Тамара чекає дитину. Хто батько – невідомо, але вона усім натякає, що це – мій чоловік. Я запитала, чому чоловік мені про це раніше не розповів, а він сказав, що не хотів мене даремно турбувати, не думав, що ця жінка зайде так далеко.

Тепер я не знаю, що мені робити і кому вірити. Я зовсім заплуталася.