Перейти до вмісту

З чоловіком ми і далі живемо разом, він став уважним і люблячим, квіти, подарунки, увага – тепер у мене все це є. Ось тільки я розумію, що більше його не люблю… І серйозно задумуюся про розлучення.

Звичайний ранок. Нічого особливого і все як завжди. Чоловік пішов на роботу, дітей я відвела в школу.

Раптом мені на мобільний телефон прийшло смс з текстом: ” У мене стосунки із вашим чоловіком”. Я одразу ж передзвонила на той номер, трубку підняла незнайома дівчина, вона запросила мене на зустріч, щоб обговорити, що ж нам робити далі. У призначене місце я прийшла в звичайному одязі: джинси і футболку, волосся було зібране в повсякденний пучок. А зустріла мене ефектна блондинка з тонною макіяжу на обличчі.

Побачивши мене, дівчина почала відкрито єхидствувати: «Тепер я розумію вашого чоловіка, не дивно, що він ходить наліво. Я намагалася бути спокійною, хоча всередині мене все закипало. У відповідь, я сказала «Подивимося, якою ви станете, коли на ваших плечах будуть двоє дітей і чоловік, для яких треба прати, прасувати, прибирати і готувати ».

Розмова була дуже не приємною. Було дуже прикро, я не могла повірити, що мій чоловік здатний на таке. Кілька днів мені не хотілося навіть дивитися на нього, про зустріч з його коханою я нічого не сказала, і він не заводив розмови про те, що йде від мене.

Я усвідомлювала, що потрібно щось змінювати в своєму житті. Не для чоловіка, а для себе я вирішила сісти на дієту і записалася на фітнес тренування. А також купила собі нове вбрання і відвідала салон краси.

Читайте також: Сподіваюся у мене вийде з нею поговорити. Все-таки ми одна сім’я і в майбутньому нас чекає багато труднощів

Нова зачіска, модний макіяж і стильний одяг змусили чоловіка понервувати, він став повертатися раніше додому і влаштовувати сцени ревнощів, нібито у мене хтось з’явився. Я байдуже ставилася до його претензій, що ще більше виводило його з себе. Дійшло до того, що мій благовірний почав за мною стежити.

На днях вона знову зателефонувала зі словами: «І що ж ти, цікаво, зробила, щоб він в сім’ю повернувся? Гроші йому заплатила, щоб з тобою залишився?»

Мене аж розсмішило, яка ж вона наївна жінка, «А я його не тримаю, якщо хоче нехай іде».

З чоловіком ми і далі живемо разом, він став уважним і люблячим, квіти, подарунки, увага – тепер у мене все це є. Ось тільки я розумію, що більше його не люблю… І серйозно задумуюся про розлучення.