Перейти до вмісту

Тепер я розумію, чого він такий веселий увесь вечір був. Хтось просто вдень його розважав.

На роботі був повний завал, купа перевірок, тому додому я повернулася надзвичайно зла. Чоловік у той день мав вихідний, а коли я повернулася, він на кухні щось наспівував та готував вечерю. Вже за декілька хвилин мала наша донька з танців повернутися.

 

Я пішла у спальню, переодягнулася, трішки посиділа на балконі у сутінках й ніби заспокоїлася. Чоловік у той день геть на себе не схожий був. Приготував відбивні, мій улюблений салат, овочі на грилі. Стіл накрив…

Читайте також Ці слова зачепили мене до глибини душі

Я вирішила йому допомогти й почала діставати з шафи чашки для чаю. Все було нормально, доки я на своїй чашці не побачила слід від помади. Не моєї помади! Я таким кольором ніколи в житті губи не малювала. І тут вся моя злість, яка накопичувалася протягом дня вилилася на чоловіка.

Це я поки завали на роботі розгрібаю, він тут когось чаєм поїть та ще й з моєї чашки? Це нормально? Тепер я розумію, чого він такий веселий увесь вечір був. Хтось просто вдень його розважав.

Розпал скандалу застала й наша дочка. Вона увійшла до кухні, подивилася на мене й сказала:

– Мамо, ти тільки не свари мене, але це я з твоєї чашки пила. Ви ж мені гроші до школи даєте, от я  й вирішила помаду собі купити, аби відчути себе жінкою, такою як ти…

Чоловік почав сміятися, а я плакати. Від щастя звісно! А що, чоловік не зраджує, донька росте, а перевірка вже завтра закінчиться!