Перейти до вмісту

Тепер я знов щасливий що відновив стосунки з дружиною. І радий, що не зробив фатальної помилки…

От часто читаю історії, написані жінками. Про нещасливе кохання або навпаки – щасливе. Рідко розповідають свої сюжети чоловіки. Ми, певно, більше тримаємо у собі, діють прийняті і схвалені суспільством дурні такі стереотипи: мовляв, чоловіки не плачуть, їм легше по життю і таке інше. Але кожен чоловік теж переживає якусь свою душевну драму, це я вам точно кажу. І ми теж цінуємо вірність, кохання… До чого це я веду? Хочу поділитися своєю історією.

Ми з дружиною у шлюбі понад 20 років. Звичайно, я її ціную і шаную. Діти от-от розлетяться по своїх дорогах. Але ось один випадок розбудив приспані почуття. Знову люблю Іру, як колись. Як так сталося? От хочу якраз поділитися з усіма чоловіками, можливо, комусь знадобляться мої поради.

…Сиділи ми одного разу з друзями за келишком пива, балакали про се про те, а поряд розташувалася така ж компанія молодих жінок. Ми трохи хильнули, тож у всіх добряче розв’язався язик. Почалися жарти, залицяння. Незчулися, як ми вже опинилися за одним столиком із дівчатами. Розмова набрала цікавих обертів. Близько біля мене сиділа Оксана (ми ж таки познайомилися). Стріляла очима, все бісики пускала. Така доволі симпатична. Згодом разом сіли у таксі, я підвіз її додому, ми обмінялися номерами. Навіть поцілуватися встигли.

Читайте також  В житті діє принцип бумеранга – будь-які наші вчинки стосовно інших згодом повертаються назад. Тільки від нас залежить – що ми отримаємо…

Повертаючись додому, все обмірковував: а може, спробувати закрутити з цією Оксаною? Вона, як мені здалося, була не проти. Так притискалася до мене в авто… Я навіть, піднімаючись сходами, зателефонував їй, щоб запитати, чи все гаразд. Вона мені якісь милі дурнички відповідала. Усередині в мене все заклекотало від її спокусливого тону… От точно – не відмовила б. Домовилися, що я невдовзі зателефоную. Вже став попередньо прикидати, куди б то я міг її запросити, де б то влаштувати наші інтимні зустрічі…

Тихенько відчинив двері. В квартирі було тихо. Всі спали. Став роздягатися. Вийшла дружина, щось запитала, я відповів. А в голові раптом пролетіла думка: «…Це ж треба буде постійно щось брехати дружині, зникати вечорами. І коли моя Іра щось готуватиме на кухні, чекаючи мене з роботи, я буду розважатися в компанії іншої… Це ж ту Оксану треба буде водити в якісь ресторанчики, щось дарувати, винаймати десь квартиру на кілька годин, вимикати мобільний, щоб дружина не надзвонювала, потім поспішати додому, ховати очі від Іри, щось придумуючи про зустрічі з друзями і розряджений телефон… А воно мені треба? Розлучатися я не хочу. Іра дуже хороша…»

«А чом би мені не позалицятися до власної дружини?» – стрельнула божевільна ідея. Наступного вечора я приніс Ірі невеликого букетика квітів, чим викликав її здивування: «Невже я про щось забула?». У вихідні запросив дружину в ресторанчик. Ми вечеряли при свічках, танцювали під наші улюблені пісні. А яка потім була романтична ніч!.. Іра наче стала змінюватися. В її очах з’явився якийсь такий блиск, як колись у дні нашої юності, коли я залицявся до неї. Вона старалася і мені зробити якийсь приємний сюрприз. Її хода стала трохи іншою, я частіше бачив посмішку на її обличчі. Наші дорослі діти навіть почали підсміюватися над нами: мовляв, ведемо себе як закохані….
Тепер я знов щасливий. І радий, що не зробив фатальної помилки…